Ve středu nepoteče v některých obcích na Olomoucku voda

18. července 2016 | Rubrika: Co bychom měli vědět o vodě , Nápoje a voda v potravinách

kohoutek-umyvadlo11-328x245

V několika obcích na Olomoucku, zásobovaných přivaděčem vody DN300 ČS Litovel – Příkazy bude dne 20. 7. 2016 přerušena dodávka vody. Připomíná to mluvčí společnosti MORAVSKÁ VODÁRENSKÁ, a.s. (MOVO) Markéta Bártová.

Odstávka vody podle mluvčí proběhne v době od 8.00 do 18.00 hodin, z důvodu servisních prací na vodovodní síti. Přerušení dodávky vody a náhradní zásobování pro odběratele v lokalitě: Střeň, Čerlinka – Hnojice, Dětřichov, Strukov, Žerotín, Pňovice. Náhradní zásobování bude zajištěno kontejnery.

O odstávce vody byli obyvatelé vyrozuměni s dostatečným předstihem. Byli informováni dopisem, pracovníky vodárny, popř. místním rozhlasem na MMZ nebo vyvěšením informačních letáčků. V této souvislosti vyzývá společnost MORAVSKÁ VODÁRENSKÁ, a.s., všechny odběratele k předzásobení se pitnou vodou i pro užitkové účely. V průběhu vypouštění, napouštění a následující den po obnovení dodávky vody lze předpokládat v některých objektech snížení tlaku a možný zákal vody. Pozor: V průběhu prací může dojít ke zkušebnímu napouštění vodovodního řadu, a tím k dočasnému obnovení dodávky vody.

V případě dotazů volejte na zákaznickou linku MOVO: 840 668 668

Zdroj: MOVO, ilustrační foto Naše voda

Související rubriky: Co bychom měli vědět o vodě, Nápoje a voda v potravinách, Podnikání s vodou a zákony, Vodovody a kanalizace