Tip na vodní rekreaci: Návštěva Aquacentra Pardubice

16. prosince 2015 | Rubrika: Čistota vody a rekreace , Co bychom měli vědět o vodě

Aquacentrum Pardubice 1

Zajímavým zpestřením volného času v předvánočním období i o Vánocích může být návštěva v Aquacentru Pardubice, které pro zájemce připravilo bohatý program. Aquacentrum Pardubice bude navíc otevřeno i přes svátky, kromě prvního dne Nového roku.

V současné době mohou až do 18. prosince navštívit zájemci ve všední dny zónu Aqua pouze za cenu vstupu do 50 m bazénu, v úterý a ve čtvrtek od 13.30 h si mohou senioři zacvičit a zaplavat za zvýhodněnou cenu 60 korun. Aquacentrum nabízí zájemcům také dárky v podobě vstupenek či poukázek do Aquacentra Pardubice.

V současné době je Aquacentrum Pardubice nejmodernější a největší aquacentrum ve východních Čechách. Toto multifunkční zařízení poskytuje také služby fitness, rehabilitace a masáže. Areál je rozdělen v kryté části do tří zón: padesátimetrový bazén, wellness – saunový svět a zóna aqua s vodními atrakcemi. Samostatně je pak bazén pro kojence a batolata. Součástí areálu je rovněž venkovní pláž. Centrum je podle statistik nejvíce navštěvovaným turistickým cílem v Pardubickém kraji, v návštěvnosti aquaparků a bazénů v celé ČR za rok 2014 se Aquacentrum umístilo na pátém místě s návštěvností 450 000 lidí.

Aquacentrum Pardubice spotřebuje za rok cca 21 000 kubíků vody.

Podrobnější informace lze najít na adrese: www.aquapce.cz

Naše voda, foto Aquacentrum Pardubice

Související rubriky: Čistota vody a rekreace, Co bychom měli vědět o vodě, Podnikání s vodou a zákony, Vodovody a kanalizace