Termín pro přihlášky do soutěže „I love kohoutková“ vyprší na konci měsíce

4. května 2012 | Rubrika: Čistota vody a rekreace , Co bychom měli vědět o vodě

kohoutek-umyvadlo-voda3

Studenti středních škol ve věku od 15 do 20 let mají stále do konce května možnost se zapojit do soutěže „I love kohoutková“, kterou pořádají společnosti Pražské vodovody a kanalizace (PVK) a Veolia Voda ČR. Připomněl to dnes mluvčí PVK Ondřej Pokorný.

Soutěž je zaměřená na propagaci pitné vody z vodovodu s ohledem na ekologii. Konzumací pitné vody z kohoutku předcházíme zbytečné ekologické zátěži v podobědopravy a plastových obalů.

Úkolem studentů je zhotovit krátké video v rozmezí 30 sekund až 3 minut, ve kterém vyjádří svůj vztah ke kohoutkové vodě.Video může být hrané, animované a především musí obsahovat argumentaci, proč je dobré pít vodu z vodovodu. Studenty, kteří se soutěže zúčastní, prosíme o zasílání videí ve formátech AVI, MOV, MPG či WMV. Do soutěže se mohou přihlásit jak jednotlivci, tak skupiny 2 – 4 členů.Pro přihlášení je potřeba zaslat email: nasoutez@kohoutkova.cz a uvést název a adresu školy, třídu, počet studentů ve skupince a telefonní číslo a email kontaktní osoby.

Uzávěrka soutěže je 31.5. 2012. Autoři nejúspěšnějšího projektu získají finanční odměnu 20 000 korun, druhou cenou je digitální fotoaparát a třetí cenou odborné publikace.

Naše voda

Související rubriky: Čistota vody a rekreace, Co bychom měli vědět o vodě, Voda a naše peněženka, Vodovody a kanalizace