Teplota vody v bazénech na Koupališti Flošna přes 26 °C

Aktualizováno 29. května 2015 | Rubrika: Čistota vody a rekreace

flos

Předpověď počasí slibuje konečně teplé počasí. Na Koupališti Flošna v Hradci Králové proto bude zahájena v pondělí 1. 6. 2015 hlavní letní sezóna s 50m plaveckým bazénem, relaxačním a dětským bazénem, vyhřívanými na teplotu minimálně 26 °C.

Oznámila to Magdalena Vlčková, mluvčí Hradce Králové.

Teplota vody v dětském bazénu přes den vystoupá až k 28 °C. Všechny atrakce včetně tobogánů i skluzavky Jump jsou zdarma, v ceně vstupného.

Základní otevírací doba bude prodloužena zatím od 9 do 19 hodin. Pokud příjemné letní počasí vydrží i v dalších týdnech, dojde k postupnému prodlužování otevírací doby. Veškeré informace o změnách otevírací doby najdete na internetových stránkách www.snhk.cz/flosna, nebo na Facebooku Koupaliště Flošna. Ceny celodenního vstupného pro dospělé osoby jsou 120 Kč při platbě v hotovosti i při platbě Městskou kartou a 97 Kč na čipové hodinky. Zlevněné vstupné, které platí pro děti od 120 cm, studenty do věku 26 let, seniory nad 62 let a držitele průkazu ZTP a ZTP/P, je 80 Kč při platbě v hotovosti a při platbě Městskou kartou a 57 Kč na čipové hodinky. Děti do 120 cm mají vstup zdarma. Majitelé čipových hodinek mohou využít hodinové vstupné během celého dne, které činí 40 Kč pro majitele modrých čipových hodinek a 30 Kč pro majitele červených čipových hodinek. Tak jako v minulé sezóně je zlevněno i odpolední vstupné od 16 hodin. Rodiny s dětmi mohou využít zvýhodněné rodinné vstupné. Kompletní ceník Koupaliště Flošna, najdete na internetových stránkách www.snhk.cz/flosna.

Pro urychlení vstupu na koupaliště si mohou návštěvníci zakoupit vstupenky i čipové hodinky na pokladnách ve Wellness studiu Flošna, které jsou umístěny vpravo od letních pokladen. Tam můžete získat i podrobné informace o jejich výhodách a možnostech jejich použití.

Do letošní sezóny proběhlo a ještě probíhá na Koupališti Flošna několik změn. Z důvodu zvýšení bezpečnosti návštěvníků došlo k výměně dlažby v altánu za dlažbu s hrubším povrchem. Oba kurty plážového volejbalu byly doplněny novým pískem. Koupaliště Flošna má k dispozici i nové aerodynamické čluny na tobogány. U dětského bazénu vznikl betonový základ, na který bude během měsíce června umístěn druhý dětský minitobogán. Návštěvníci budou moci ve vybraných dnech vyzkoušet novou aquazorbingovou kouli a fóliovou skluzavku do 50m bazénu.

Naše voda, foto: město HK

Související rubriky: Čistota vody a rekreace