Také středočeští vodohospodáři změnili logo

Aktualizováno 4. října 2013 | Rubrika: Čistota vody a rekreace , Co bychom měli vědět o vodě

logo SčV

S cílem srozumitelněji prezentovat dodavatele vodárenských služeb na Příbramsku a Říčansku se 1. SčV, a.s. rozhodla vytvořit a používat nové logo společnosti. Informovala o tom mluvčí 1.SčV Kristina Blaszczyková.

Stejně jako jiné společnosti přitom používala i 1. SčV dosud logo svého akcionáře – společnosti Veolia Voda. Nový symbol 1. SčV naznačuje pohyb vody v přírodě a recyklaci. Jeho kruhový tvar evokuje vír na vodní hladině.

Logo se bude postupně, s ohledem na stávající zásoby tiskovin, uvádět na všech dokumentech, formulářích, autech a ostatních propagačních materiálech. K tomuto kroku bylo přistoupeno na základě výsledků průzkumu spokojenosti, ze kterého vyplynulo, že naši zákazníci mají jen malé povědomí o názvu svého dodavatele, který pro ně zajišťuje dodávku pitné vody a odvádění a čištění vody odpadní. Nové logo by mělo přispět k účinnější prezentaci společnosti 1. SčV u svých odběratelů a správně je nasměrovat při řešení nejrůznějších dotazů a požadavků nebo hlášení poruch a havárií.

Společnost 1. SčV je provozovatelem vodohospodářského majetku na území bývalých okresů Příbram, Sedlčany, Mníšek pod Brdy, Praha západ a Praha východ. Jediným akcionářem (100%) společnosti 1. SčV, a.s., je Veolia Voda.

Naše voda, logo: 1.SčV

Související rubriky: Čistota vody a rekreace, Co bychom měli vědět o vodě, Vodovody a kanalizace