SVS zahajuje rekonstrukci vodovodu v Teplicích

Aktualizováno 27. května 2016 | Rubrika: Čistota vody a rekreace , Nápoje a voda v potravinách

SVS

Severočeská vodárenská společnost (SVS) zahajuje v Teplicích další plánovanou investiční akci roku 2016 – jak totiž informoval mluvčí SVS Jiří Hladík, dojde k rekonstrukci poruchového úseku vodovodu v části ulice Kmochova cesta.

Stávající vodovod v ulici Kmochova cesta pocházející z let 1945 až 1951 je veden v úzké komunikaci a zčásti v chodníku v hloubce do dvou metrů, vlivem stáří je ve špatném technickém stavu a opakovaně poruchový, proto SVS rozhodla o jeho rekonstrukci mezi křižovatkou s ulicí Josefa Suka a hydrantem za poslední přípojkou u č. p. 3236. V souběhu vedená kanalizace je ve vyhovujícím stavu a rekonstrukci nevyžaduje. Součástí stavby je přepojení stávajících pěti vodovodních přípojek a napojení na navazující vodovodní řad.

Investorem stavby je SVS. Stavba byla zahájena předáním staveniště 19. dubna 2016. Stavební práce mají začít ve 23. týdnu, a podle schváleného harmonogramu mají být dokončeny do 31. července 2016.

Naše voda, plánek lokality: SVS

Související rubriky: Čistota vody a rekreace, Nápoje a voda v potravinách, Podnikání s vodou a zákony, Vodovody a kanalizace