SVS zahájila další dvě rekonstrukce vodovodů a kanalizací ve svém regionu

6. srpna 2014 | Rubrika: Čistota vody a rekreace , Nápoje a voda v potravinách

SVS opravy vodovod TP 037 110 Teplice, U Kamenných lázní 005

Severočeská vodárenská společnost (SVS) zahajuje rekonstrukci kanalizace v Teplicích, v Masarykově ulici a souběžnou rekonstrukci kanalizace a vodovodu v Lounech v Chelčického a Lidické ulici. Informoval o tom mluvčí SVS Jiří Hladík.

Investorem obou staveb je SVS. Rekonstrukce kanalizace v Teplicích byla přitom zahájena předáním staveniště 4. července 2014. Následně zhotovitel zajišťoval vytyčení inženýrských sítí, stavební a výkopové povolení a dále pak schválení a zřízení dopravního značení vč. podmínek ke zvláštnímu užívání komunikace pro provádění stavebních prací. Stavební práce byly zahájeny v těchto dnech a mají být podle schváleného harmonogramu dokončeny do 30. září 2014. Lounská rekonstrukce byla podle Hladíka zahájena předáním staveniště 17. června 2014. Vlastní stavební práce probíhají od 30. týdne a mají být podle schváleného harmonogramu dokončeny také do 30. září 2014.

Naše voda, ilustrační foto: SVS

Související rubriky: Čistota vody a rekreace, Nápoje a voda v potravinách, Podnikání s vodou a zákony, Voda a naše peněženka, Vodovody a kanalizace