SVS rekonstruuje další vodovod v Liberci

Aktualizováno 12. června 2015 | Rubrika: Čistota vody a rekreace , Nápoje a voda v potravinách

SVS LIberec

Severočeská vodárenská společnost (SVS) zahájí v Liberci další plánovanou investiční akci roku 2015 – rekonstrukci vodovodu v ulici Nad Školou v městské části Vratislavice nad Nisou. Uvedl to mluvčí SVS Jiří Hladík.

Stávající vodovod v ulici Nad Školou v městské části Vratislavice nad Nisou je ve špatném technickém stavu a poruchový, proto SVS rozhodla o jeho rekonstrukci. Součástí stavby je přepojení všech domovních vodovodních přípojek na trase. Investorem stavby je SVS. Stavba byla zahájena předáním staveniště 15. května 2015. Stavební práce začaly v těchto dnech a mají být podle schváleného harmonogramu dokončeny do 31. července 2015. Je to jedna ze staveb z oblasti obnovy majetku pro okres Liberec, kde je pro rok 2015 v této kategorii naplánováno celkem 18 staveb za 126,3 milionů korun bez DPH. Celkový plánovaný objem investic vč. strategických pro tento okres je 146,2 milionů korun.

Naše voda, plánek lokality: SVS

 

Související rubriky: Čistota vody a rekreace, Nápoje a voda v potravinách, Podnikání s vodou a zákony, Vodovody a kanalizace