Světový den vody 2018: UNICEF zve na Velký vodní večer

27. února 2018 | Rubrika: Čistota vody a rekreace , Co bychom měli vědět o vodě

logo partner Velký vodní večer

Také UNICEF – dětský fond OSN se zapojí do letošních oslav Světového dne vody. Portál Naše voda o tom informovala Alena Pondělíčková s tím, že při této příležitost proběhne v pátek 23. března 2018 od 18.00 hodin v Klubu Lávka (Novotného lávka 5, Praha 1) Velký vodní večer.

Jako hosté večera vystoupí vyslanci dobré vůle UNICEF Jitka Čvančarová a Patrik Eliáš, spisovatelka Barbara Nesvadbová, herec Josef Dvořák, stand-up komici Karel Hynek a Petr Vydra, básník Anatol Svahilec a hudební hvězdy David Deyl, Věra Martinová, Jan Smigmator, Madalena João a Martha & Tena Elefteriadu. Připravena je i soutěž o hodnotné ceny, dar v hodnotě vstupenky činí 290 Kč (místa u stolu) a 220 Kč. Vstupenky lze objednat prostřednictvím e-shopu, nebo e-mailem na unicef@unicef.cz, nebo telefonicky na 255 711 823 (Aleš Foltýnek).

UNICEF pracuje ve více než 190 zemích světa, kde dětem pomáhá přežít a podporuje jejich rozvoj, od narození až do dospělosti. UNICEF dětem zajišťuje zdravotní péči, výživu, pitnou vodu a hygienu, základní vzdělání pro všechny chlapce i dívky a ochranu před násilím, zneužíváním a riziky nemoci AIDS. Práce UNICEF je financována výhradně z dobrovolných příspěvků, přičemž na programy pomoci jde více než 90 procent ze získaných prostředků.

Naše voda, logo partnera akce: UNICEF

Související rubriky: Čistota vody a rekreace, Co bychom měli vědět o vodě, Nápoje a voda v potravinách, Prevence povodní, voda v krajině, Vodovody a kanalizace