SOVAK vyhlásil fotosoutěž „VODA 2017“ – Voda ve všech podobách

23. ledna 2017 | Rubrika: Čistota vody a rekreace , Co bychom měli vědět o vodě

vodopád Masty

Sdružení oboru vodovodů a kanalizací ČR (SOVAK ČR) vyhlašuje při příležitosti konání 20. mezinárodní vodohospodářské výstavy VODOVODY – KANALIZACE 2017 jedenáctý ročník fotosoutěže VODA 2017. Sdružení o tom informuje na svých webových stránkách.

Soutěž je určena pro digitální (případně digitalizované) barevné i černobílé fotografie, jejichž ústředním tématem je „Voda ve všech podobách“. Svá fota zasílejte pouze elektronickou poštou, a to na adresu fotosoutez2017@sovak.cz. Jako předmět uveďte „VODA 2017 a své příjmení“.

Jeden autor může zaslat maximálně 5 snímků, každý snímek musí mít název. Do soutěže nezasílejte série fotografií, hodnotí se pouze jednotlivé snímky. Do soutěže mohou přihlásit fotografie pouze jejich autoři. V emailu s fotografiemi uveďte v přiloženém souboru své jméno, datum narození, adresu, telefon, název snímku, popř. místo jeho vzniku.

Technická specifikace:

Fotografie musí být ve formátu JPG, s minimálním rozlišením 1600 x 1200 pixelů, maximální velikost příloh v jednom e-mailu je 9 MB.

Zaslané fotografie budou po ukončení soutěže uveřejněny v internetové galerii na stránkách www.sovak.cz.

Vyhodnocení soutěže:

O vítězných snímcích bude rozhodovat odborná porota. Vybrané fotografie budou vystaveny v rámci doprovodného programu výstavy VODOVODY – KANALIZACE 2017, která se koná ve dnech 23. – 25. 5. 2017 na výstavišti v Praze, Letňanech.

Ceny:

Vítězové obdrží následující ceny ve formě poukázek na fotozboží:

  1. místo – 10 000,- Kč
  2. místo – 7 500,- Kč
  3. místo – 5 000,- Kč

Dále bude uděleno pět čestných uznání spojených s odměnou 1 000,- Kč.

Uzávěrka fotosoutěže: 31. března 2017

Zadavatel si vyhrazuje právo k bezplatnému použití vybraných fotografií.

Případné organizační informace na tel. 601 374 720 – Mgr. Jiří Hruška, nebo na e-mailové adrese fotosoutez2017@sovak.cz.

Další informace na www.sovak.cz, ilustrační foto Naše voda – Nina Havlová

Související rubriky: Čistota vody a rekreace, Co bychom měli vědět o vodě, Nápoje a voda v potravinách, Přehrady a vodní díla, Prevence povodní, voda v krajině, Rybářství a rybníkářství, Vodovody a kanalizace