SOVAK pořádá seminář o tvorbě cen vody

16. dubna 2015 | Rubrika: Čistota vody a rekreace , Co bychom měli vědět o vodě

kohoutek-umyvadlo11-328x245

Ve čtvrtek 14. května proběhne v sídlu Sdružení oboru vodovodů a kanalizací ČR (SOVAK) seminář na téma regulace cen vodného a stočného Sdružení o tom informuje na svých webových stránkách.

Na semináři vystoupí zástupci Ministerstva financí ČR, kteří se budou zabývat regulací cen pro vodné a stočné, i Specializovaného finančního úřadu. Akce se uskuteční 14. května od 9.30 hodin v Praze 1 – konferenčním sále č. 319, Novotného lávka 5.

Regulací cen pro vodné a stočné se bude zabývat Marie Janečková a Tomáš Trojek z Ministerstva financí ČR. Za Specializovaný finanční úřad vystoupí Adolf Černý, který vás uvede do problematiky cen vodného a stočného z pohledu cenové kontroly.
V případě zájmu o účast vyplňte přihlášku nejpozději do 5. května. Poplatek za účast na semináři je pro řádné členy SOVAK 847,- Kč, pro mimořádné členy a ostatní účastníky 1 815,- Kč. V ceně vložného je sborník a drobné občerstvení.

Naše voda, ilustrační foto Naše voda – Nina Havlová

Související rubriky: Čistota vody a rekreace, Co bychom měli vědět o vodě, Nápoje a voda v potravinách, Podnikání s vodou a zákony, Voda a naše peněženka, Vodovody a kanalizace