SmVaK vydala další číslo čtvrtletníku „Z první ruky“

4. května 2016 | Rubrika: Co bychom měli vědět o vodě , Nápoje a voda v potravinách

Logo SmVaK Ostrava Plaveme v tom spolu

Společnost Severomoravské vodovody a kanalizace (SmVaK) se v aktuálním vydání čtvrtletníku „Z první ruky“ zabývá mimo jiné tvorbou cen vody. Připomíná to mluvčí SmVaK Marek Síbrt.

Obsahem čtvrtletníku jsou podle něj také letošní oslavy Světového dne vody a problematika sucha, se kterým se musela společnost v roce 2015 vypořádat, aby zajistila bezproblémové dodávky pitné vody všem zákazníkům. „Pokračujeme v seriálu o koloběhu vody a tentokrát se zabýváme tím, jak je surová voda upravována, abychom mohli doma otočit kohoutkem a pít kvalitní pitnou vodu. Zastavujeme se také v laboratořích, kde se dělají rozbory nejen pitné vody, kterou vyrábíme, ale také vody, kterou lidé pijí ze svých vlastních zdrojů. Věnujeme se také našim zaměstnancům. Především těm, kteří jsou ve svém volném čase aktivní a pomáhají jiný lidem, případně mají zajímavé zájmy,“ uvedl Síbrt.

Aktuální vydání najdete na internetových stránkách www.smvak.cz

Naše voda, logo SmVaK

 

Související rubriky: Co bychom měli vědět o vodě, Nápoje a voda v potravinách, Podnikání s vodou a zákony, Voda a naše peněženka, Vodovody a kanalizace