Sezóna na Koupališti Flošna v Hradci Králové je u konce

2. října 2012 | Rubrika: Čistota vody a rekreace

Koupaliště Flošna v Hradci Králové ukončuje ke dni 3. října provoz venkovních bazénů a tím uzavře letní sezónu 2012. Oznámila to dnes mluvčí města Magdaléna Vlčková.

Provoz venkovních bazénů na Koupališti Flošna byl v této sezóně zahájen díky velmi teplému počasí již 28. 4. 2012. Oproti letům minulým bylo zavedeno několik novinek. Většinu letní sezóny bylo Koupaliště Flošna otevřeno již od 6 hodin.

Ve dnech, kdy bylo vyhlášeno noční koupání bylo koupaliště návštěvníkům k dispozici od 6 hodin do 24 hodin. Další změnou bylo zavedení  jednohodinového vstupného pro majitele čipových hodinek v průběhu celého dne. Dětmi velmi oblíbené byly sportovní soutěže o atraktivní ceny, které probíhaly v plaveckém i rekreačním bazénu.

Animátorky na travnaté ploše se snažily pořádat sportovní a dovednostní soutěže pro nejmenší návštěvníky koupaliště. Během letní sezóny 2012 došlo i k několika zajímavým vystoupením od ukázky amerického fotbalu až po vystoupení tanečních skupin. Tak jako v každé sezóně si návštěvníci mohli zacvičit aquazumbu a aquaaerobic v relaxačním bazénu.

Letní sezóna 2012 byla na Koupališti Flošna, i přes časté deště, tou nejúspěšnější sezónou od jeho otevření v roce 2010. Celková návštěvnost dosáhla 98 700 osob, což je o 10 000 osob více, než v sezóně minulé. Čipové hodinky se stávají stále oblíbenějšími. V této sezóně na ně prošlo do areálu 24 578 návštěvníků, což je 25 % z celkové návštěvnosti a skoro 2x více, než v sezóně minulé.

Venkovní bazény a jejich provoz bude sice 3. 10. 2012 ukončen, ale oba kurty plážového volejbalu zůstanou i nadále v provozu. Zájemci je mohou navštívit každý den mezi 10. a 19. hodinou.

Do letní sezóny 2013 je naplánováno několik změn, které mají zpříjemnit a zkvalitnit poskytované služby na Koupališti Flošna. Všem návštěvníkům, kteří zavítali na Koupaliště Flošna děkujeme a doufáme, že si i nadále zachováme jejich přízeň.

Naše voda

Související rubriky: Čistota vody a rekreace