Sdružení Erudio připravuje dva semináře na téma „Půda a klimatické změny“

Aktualizováno 2. listopadu 2016 | Rubrika: Čistota vody a rekreace , Co bychom měli vědět o vodě

eroze-sesuv-voda-img_8354

Současný stav půdy, vztah tohoto stavu k rizikům eroze, faktory ovlivňující kvalitu půdy nebo třeba dopad lidské činnosti jsou mimo jiné témata, o nichž budou na dvou seminářích v průběhu listopadu 2017 mluvit příslušní odborníci.

První seminář proběhne v úterý 22. listopadu 2016 v Mělníku, na adrese Vyšší odborná škola zahradnická a střední, aula, Na Polabí 41, přihlášky na něj je nutné zaslat nejpozději do 16. listopadu. Druhý seminář se pak uskuteční o týden později, tedy 29. listopadu 2016 v Kulturním domě ve Chválenicích u Plzně, tam je třeba se přihlásit nejpozději do 24. listopadu. Vstup registrovaných na obě akce je zdarma.

Občanské sdružení ERUDIO CZ, z.s., organizuje projekty, kurzy, semináře a workshopy zaměřené na celoživotní vzdělávání, soutěže pro středoškolské studenty a řemeslné soutěže pro učně. Zakládajícími členy jsou PhDr. Lenka Ulrychová a Ing. Hynek Míka.

Podrobnější informace na:http://erudiocz.cz/seminar-o-pude

Naše voda, ilustrační foto Naše voda – Nina Havlová

 

Související rubriky: Čistota vody a rekreace, Co bychom měli vědět o vodě, Podnikání s vodou a zákony, Prevence povodní, voda v krajině