Rybářské slavnosti v Blatné budou již příští sobotu

10. června 2015 | Rubrika: Čistota vody a rekreace , Rybářství a rybníkářství

ryb

Vystoupení Bratří Ebenů, Tomáše Kočka a Orchestru, Zrní, Fire Balls, Otavanky a mnoho dalších akcí mohou zažít návštěvníci letošního šestého ročníku Rybářských slavností v Blatné. Ty se i letos uskuteční na nábřeží a zámku, a to v sobotu, 20. června, od 09:00. Uvádí to společnost Blatenská ryba.

Nečeká vás ale jenom průřez hudebními žánry, těšte se také na tradiční trhy, rybí speciality, prohlídky sádek Blatenské ryby a zámeckého lihovaru, aktivity pro děti, divadlo v netradičních prostorách a v neposlední řadě na hudební program na vodním pódiu na nábřeží.

Rybářské slavnosti jakožto stěžejní událost celého roku otevírá letní sezónu v Blatné. A otevření je to stylové – můžete se těšit na multižánrový program zaměřený nejen na uměleckou scénu, ale především na to, co je specifické pro jižní Čechy – ryby a rybářství.

Hlavní hudební program je doplněn množstvím aktivit, které budou pro návštěvníky připraveny jak v zámeckém parku, kde najdou zalíbení především ti nejmenší, tak na nábřeží zámku v ulici Na Příkopech, v sádkách Blatenské ryby s.r.o. či v zámeckém lihovaru. Neodmyslitelnou součástí Rybářských slavností je prodej rybích specialit a prohlídky zpracovny sádek.

Zdroj: Blatenská ryba

Související rubriky: Čistota vody a rekreace, Rybářství a rybníkářství