Ředitelství vodních cest na výstavě Lodě na vodě 2014 seznamuje veřejnost s rozvojovými plány

Aktualizováno 24. dubna 2014 | Rubrika: Čistota vody a rekreace , Přehrady a vodní díla

lodě na vodě IMG_1289

Ředitel Ředitelství vodních cest ČR (ŘVC) se prezentuje na právě probíhající výstavě Lodě na vodě 2014, která se ve dnech 24. – 27. dubna 2014 opět koná na Rašínově nábřeží v Praze.

Na této největší výstavě věnované lodní dopravě v České republice bude Ředitelství vodních cest ČR seznamovat veřejnost s právě realizovanými stavbami i plány na nejbližší měsíce a roky. Vystaveny budou rovněž velké modely plavební komory Hluboká nad Vltavou, která byla v loňském roce uvedena do provozu, a Plavebního stupně Přelouč II. U této strategické stavby očekáváme v letošním roce dokončení potřebných povolovacích procesů.

„Výstava bývá hojně navštěvována veřejností i kapitány, kteří na větších i menších lodích putují po českých vodních cestách. Těším se, že naši expozici řada z nich navštíví a bude tak příležitost osobně diskutovat reálné potřeby, které uživatelé vodních cest od státní správy mají,“ vyjádřil svá očekávání ředitel ŘVC Lubomír Fojtů.

Stánek Ředitelství vodních cest ČR naleznete v sektoru C u Rašínova nábřeží. Podrobnosti k výstavbě jsou k dispozici na http://www.lodenavode.cz/.

Naše voda

Související rubriky: Čistota vody a rekreace, Přehrady a vodní díla