Reálné příběhy vodáků v knize lektorů Vodácké školy záchrany

4. července 2012 | Rubrika: Čistota vody a rekreace , Co bychom měli vědět o vodě

cena_obalka

Vodácká škola záchrany prodloužila akci 1+1, kdy při zakoupení knihy „Cena adrenalinu“ mnohou zájemci získat zdarma další knihu „Bezpečně na tekoucí vodě“ zdarma. Informuje o tom vodácký server raft.cz.

Cena adrenalinu je kniha plná emocí, napětí a adrenalinu. Jedná se o soubor skutečných, obvykle dramatických vodáckých příběhů z náročných, ale i zcela lehkých řek z Čech nebo zahraničí. Na 42 poutavých příbězích doplněnými více než 100 barevnými fotografiemi sami budete mít možnost posoudit, jak při nedodržování základních prvků bezpečné jízdy může lehko dojít k nehodě, a to i se smrtelným zraněním. Voda je živel, a proto k ní musíme přistupovat s pokorou a respektem.

Lektoři Vodácké školy záchrany se pokusili na reálných příbězích ukázat ty nejčastější chyby, které nejednou, přes zdánlivou banálnost, vyústily v tragickou událost. Všechny příběhy jsou reálné. Zažili je buď sami autoři, nebo si je nechali vyprávět od našich klientů. Nemusíte se bát. Řada historek končí drobnými oděrkami nebo jen úlekem a má často i humorný nádech. Cílem nebylo dodat na trh další knihu senzací, popisující pouze dech beroucí situace, které vyvolávají mrazení v zádech, ale vytvořit zodpovědně a systematicky uspořádané dílo zkušených lidí, sloužící k vyvarování se zbytečného hazardu s lidským životem.

Akce 1+1 je prodloužena do 30.8., podrobnosti ve vybraných vodáckých obchodech nebo na eshopu Vodácké školy záchrany.

Naše voda

 

 

 

Související rubriky: Čistota vody a rekreace, Co bychom měli vědět o vodě, Rybářství a rybníkářství