Řadu Božkov posilují ovocné likéry Malina, Grep a Bezinka

17. června 2013 | Rubrika: Nápoje a voda v potravinách

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Společnost Stock Plzeň rozšiřuje svoji produktovou řadu Božkov o tři nové likéry s ovocnými příchutěmi – Božkov Malina, Božkov Grep a Božkov Bezinka. Informoval o tom dnes mediální zástupce společnosti Jiří Janoušek.

Novinky s recepturou postavenou na nejjemnějším lihu a přírodní ovocné složce posílí portfolio Božkov v segmentu likérů a podpoří tradiční stálice Božkov Peprmint, Božkov Griotte nebo Božkov Vaječný Likér. „Ochucené likéry představují čtvrtou nejvýznamnější kategorii trhu lihovin. Ve vyšším cenovém segmentu patří k lídrům kategorie naše distribuční řada ochucených Amundsen. S novými likéry Božkov se chceme prosadit především ve středním cenovém segmentu,“ uvedla marketingová ředitelka Stocku Plzeň Kateřina Harris. Podle ní by navíc nové produkty měly pomoci k vytvoření silného likérového bloku Božkov a ke zviditelnění značky na regálech.

Všechny tři nové likéry vstupují na trh v balení 0,5 litru a 1 litr. Při premiéře se Stock Plzeň soustředí především na segment maloobchodu, pro nějž připravil sérii ochutnávek, speciální stojany, shelfstoppery či wobblery. Novinky budou prezentovány rovněž prostřednictvím internetu a sociálních sítí.

Naše voda

Související rubriky: Nápoje a voda v potravinách