PVK opět varují před falešnými kontrolory

20. února 2015 | Rubrika: Čistota vody a rekreace , Co bychom měli vědět o vodě

PVK - centrální dispečink prezentace - IMG_2680

Po Praze se pohybují lidé vydávající se za zaměstnance společnosti Veolia, prokazují se falešnými průkazy s logem firmy a nabízejí měření tlaku vody uvnitř bytové jednotky. Upozornil na to opětovně mluvčí Pražských vodovodů a kanalizací (PVK) Tomáš Mrázek.

Pražské vodovody a kanalizace důrazně varují obyvatele, aby tyto osoby do svého bytu nepouštěli. „Žádná akce tohoto druhu pro zákazníky neprobíhá. Tuto službu dokonce vůbec klientům nenabízíme,“ zdůraznil tiskový mluvčí PVK Tomáš Mrázek. Poslední případ byl zaznamenán na Chodově, kdy falešní zaměstnanci kromě měření tlaku ještě navíc nabízeli „pomůcku“, která zajistí nižší spotřebu vody. „Na tyto podvodníky nás upozornil klient na naší zákaznické lince,“ uvedl mluvčí.

PVK všechny zákazníky vyzývají, aby si veškeré informace ověřovali na zákaznické lince 840 111 112 nebo mohou osobně navštívit Zákaznické centrum PVK na adrese Dykova 3, Praha 10.

Naše voda, ilustrační foto Naše voda – Nina Havlová

Související rubriky: Čistota vody a rekreace, Co bychom měli vědět o vodě, Nápoje a voda v potravinách, Podnikání s vodou a zákony, Vodovody a kanalizace