PVK nabízejí pomoc postiženým povodněmi

Aktualizováno 12. června 2013 | Rubrika: Čistota vody a rekreace , Prevence povodní, voda v krajině

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Pražské vodovody a kanalizace, a.s.  (PVK) nabízejí všem zákazníkům – vlastníkům nemovitostí, kteří byli zasaženi povodněmi, solidární odpuštění vodného a stočného ve výši dvou měsíčních zálohových plateb, vycházejících z průměrné spotřeby za předchozí období.

Informovala o tom dnes ředitelka komunikace společnosti Veolia Voda Marcela Dvořáková. Navrhované zohlednění bude podle ní činit maximálně 15 m3, což odpovídá dvouměsíční spotřebě průměrné domácnosti. Tato částka bude odečtena při vyúčtování fakturace za vodné a stočné. Snížení bude poskytnuto občanům, kteří měli zatopenou domácnost v objektu pro trvalé bydlení, bytovým družstvům, společenstvím vlastníků bytových jednotek a vybraným subjektům typu mateřské školky, školy, domovy pro seniory, kulturní, sportovní organizace a organizace poskytující sociální služby.

Zohlednění bude poskytováno na základě vyplněné žádosti, která musí být potvrzena příslušným městským/obecním úřadem a předložena nejpozději do 31. 7. 2013. Bližší podmínky sdělí zákaznické centrum v Dykově 3, Praha 10 a na zákaznické lince 840 111 112.

Naše voda

 

 

Související rubriky: Čistota vody a rekreace, Prevence povodní, voda v krajině, Voda a naše peněženka, Vodovody a kanalizace