Projekt Voda pro Afriku pokračuje

23. listopadu 2011 | Rubrika: Co bychom měli vědět o vodě , Vodovody a kanalizace

Naše voda - BANER-250X250-1

Veolia Voda Česká republika a Nadační fond Veolia i v letošním roce pokračují v projektu Voda pro Afriku spolu se společností Člověk v tísni. Podle ředitelky komunikace Veolie Marcely Dvořákové budou vybrané finanční prostředky použity na opravu vodního vrtu v lokalitě Lower Lenda v Etiopii.

K prodeji je tentokrát připravena sada křišťálových ručně foukaných karaf s motivem žiraf. Stoprocentní výtěžek z prodeje karaf bude poskytnut na veřejnou sbírku Skutečná pomoc, kterou organizuje Člověk v tísni, o.p.s.

Prodej designových karaf byl zahájen 21. listopadu 2011 a potrvá do 21.prosince 2011. Karafy můžete objednat v e-shopu Nadačního fondu Veolia. V Praze lze karafy osobně zakoupit ve čtyřech pražských kavárnách Mama Coffee (seznam najdete na www.mamacoffee.cz), v mléčném baru Bílá vrána na Praze 13 nebo v sídle společnosti Veolia Voda v Pařížské 11, Praha 1. Zásilky expeduje Denní stacionářo.s. POHODA.  Bližší informace k prodeji na www.vodaproafriku.cz

Ceny karaf:

Karafa bez víčka (design Jiří Pelcl) stojí 300 Kč (bez poštovného).
Karafa s víčkem (design Daniel Piršč) stojí 400 Kč (bez poštovného).

Veolia Voda spolu se svým nadačním fondem poskytla Člověku v tísni už 450 tis. korun z prodeje karaf. Karafy z první „africké“ série se prodávaly od loňského listopadu do letošního března. „O karafy byl velký zájem, a proto jsme se rozhodli v prodeji pokračovat. Letos jsme zvolili motiv žirafy, aby si lidé mohli karafy kupovat do série a hodily se k loňským slonům,“ doplňuje Dvořáková. Podle jejích slov jde o „milý vánoční dárek, který potěší a pomůže“.

Naše voda

Související rubriky: Co bychom měli vědět o vodě, Vodovody a kanalizace