O prodeji, vlastnictví a užívání půdy se bude diskutovat 3.ledna

Aktualizováno 30. prosince 2016 | Rubrika: Čistota vody a rekreace , Co bychom měli vědět o vodě

puda-zemedelstvi-pole-img_5556

„Půda/demokracie“ je název diskusní akce, která proběhne v úterý 3. ledna 2017 v době od 16.00 do 19.00 hodin v Praze na Novotného lávce 5, Praha 1, v sále číslo 417. Informuje o tom na svých webových stránkách pořadatel akce, Společnost pro trvale udržitelný život (STUŽ).

„V souvislosti s posledními událostmi a vývojem společnosti v České republice a celé Evropě se chceme zaměřit na současný stav a budoucnost vývoje vztahu k půdě a její ochraně a budeme diskutovat nad riziky a hrozbami pro zachování půdy pro budoucí generace občanů naší země. Budeme se zabývat hranicemi demokracie ve vztahu k vlastnictví půdy a jeho regulacemi a omezeními užívání, prodeje a vlastnictví půdy u nás a v sousedních zemích a soustředíme se na vliv těchto vztahů pro udržitelnost naší krajiny, která je nyní NA PRODEJ,“ uvádí se v pozvánce STUŽ. Vstup na akci je volný, další informace na www.stuz.cz.

Naše voda, ilustrační foto Naše voda – Nina Havlová

 

Související rubriky: Čistota vody a rekreace, Co bychom měli vědět o vodě, Podnikání s vodou a zákony, Prevence povodní, voda v krajině