Přípravy na konferenci o provozu a životnosti vodovodů a kanalizací vrcholí

Aktualizováno 25. ledna 2017 | Rubrika: Co bychom měli vědět o vodě , Nápoje a voda v potravinách

opravy potrubí

Konference „Otázky výstavby, provozu a životnosti vodovodů a kanalizací“, kterou organizuje odborná skupina CZWA Životnost a obnova vodohospodářské infrastruktury a společnost Aquion, s.r.o. pod záštitou CZWA, proběhne v Praze 13. dubna 2017 od  9.00 do 16.30 hodin.

Informuje o tom web Sdružení oboru vodovodů a kanalizací ČR (SOVAK ČR). Cílem konference je soustředit přednášky odborníků, kteří se zabývají otázkami životnosti a obnovy vodovodů a kanalizací, umožnit účastníkům semináře získat podrobnější informace díky přednáškám a následné diskuzi s autory a poukázat na nutnost výběru kvalitních, trvanlivých řešení s nejnižšími náklady po dobu životnosti. Akce je určena manažerům vyšší a střední úrovně, technickým specialistům, odborníkům na výstavbu, provoz a údržbu vodohospodářských děl, vlastníkům a provozovatelům vodovodů a kanalizací, a zástupcům státní správy a samosprávy.

Zdroj: www.sovak.cz, ilustrační foto archiv Naše voda

Související rubriky: Co bychom měli vědět o vodě, Nápoje a voda v potravinách, Podnikání s vodou a zákony, Vodovody a kanalizace