Přednáška o správné volbě ČOV přilákala obce, odborníky i veřejnost

Aktualizováno 3. dubna 2018 | Rubrika: Čistota vody a rekreace , Co bychom měli vědět o vodě

BONNEL přednáška březen 2018

Na Zelený čtvrtek uspořádala Krajská hospodářská komora Karlovarského kraje odbornou přednášku pro ty, kteří ekologicky smýšlejí nebo plánují realizovat nebo již provozují decentralizované čistírny odpadních vod. Informovala o tom Martina Poštová ze společnosti BONNEL TECHNOLOGIE.

Hlavním cílem přednášky pod názvem „Správná volba čistírny odpadních vod pro Vaši obec a Vaši domácnost“ bylo seznámit zájemce s typy současných ČOV, jejich přednostmi i slabšími stránkami tak, aby pro svou obec či dům vybrali maximálně efektivní zařízení. Přednášejícím byl vývojář a jednatel společnosti Jan Bonn. Pro zájemce, kteří se odborné přednášky v Karlových Varech nemohli zúčastnit, bude tato k dispozici na internetové stránce www.bonnel.eu nebo na vyžádání na emailu: sales@bonnel.cz.

Ve svém chebském závodě společnost BONNEL TECHNOLOGIE více než 25 let vyvíjí, testuje a vyrábí elektroniku a elektromechaniku pro domovní dveře a okna a elektronické řídící systémy pro malé čistírny odpadních vod a příslušenství.

Naše voda, ilustrační foto BONNEL TECHNOLOGIE

 

Související rubriky: Čistota vody a rekreace, Co bychom měli vědět o vodě, Nápoje a voda v potravinách, Podnikání s vodou a zákony, Vodovody a kanalizace