V pražském hotelu Rott proběhne konference na podporu Světového dne vody

5. března 2015 | Rubrika: Čistota vody a rekreace , Co bychom měli vědět o vodě

podpisy odpovědné nakládání voda 2014

Ve čtvrtek 19. března se v pražském hotelu Rott uskuteční v době od 9.00 do 13.30 hodin další ročník konference „VODA 2015“ na podporu Světového dne vody v České republice. Portál Naše voda o tom informovala pořádající agentura PubliCon.

Na konferenci vystoupí přední odborníci na problematiku vody i sucha v ČR, například Michal Broža z pražské kanceláře OSN, náměstek ředitele Českého hydrometeorologického úřadu Jan Daňhelka, ředitel odboru ochrany vod ministerstva životního prostředí Josef Nistler, vrchní ředitel sekce vodního hospodářství ministerstva zemědělství Pavel Punčochář či generální ředitel státního podniku Povodí Vltavy Petr Kubala.

Součástí konference bude i prezentace tematické expertní skupiny platformy Byznys pro život týkající se legislativy a šetrného hospodaření s vodou.

Naše voda, ilustrační foto Naše voda – Nina Havlová

Související rubriky: Čistota vody a rekreace, Co bychom měli vědět o vodě, Nápoje a voda v potravinách, Podnikání s vodou a zákony, Prevence povodní, voda v krajině, Voda a naše peněženka, Vodovody a kanalizace