Portál Naše voda nově ve vašich mobilech a tabletech

Aktualizováno 23. září 2015 | Rubrika: Co bychom měli vědět o vodě , Podnikání s vodou a zákony

Naše voda mobil - IMG_5525

Zpravodajský a publicistický portál Naše voda je nově responzivním webem. To znamená, že stránky jsou optimalizovány pro každou velikost obrazovky a vzhled stránek se tak automaticky upravuje pro různé velikosti monitoru, tabletů a mobilů.

Jedná se tak o další rozšíření služeb a komfortu pro naše čtenáře. Ti se mohou na našem portálu mimo jiné v současné době seznámit s nejširším přehledem termínů a lokalit oblíbených podzimních výlovů rybníků v ČR, stejně tak jako s adresářem a otevírací dobou prodejen živých ryb na území ČR. Ještě v tomto roce se stane součástí portálu také kalendář významných vodohospodářských a s vodou spojených akcí, stejně tak jako videoreportáže z přírody natočené z pohledu dronu, poskytující netradiční záběry na různé scenérie z výšky. Pokračovat také budeme ve fotoreportážích ze zajímavých lokalit naší přírody a krajiny, které představujeme především na facebookové verzi našeho portálu.

Veškeré toto naše úsilí má jediný cíl – poskytnout našim čtenářům a příznivcům co nejkomplexnější pohled na téma vody, nejen v ČR, ve všech myslitelných souvislostech.

Naše voda, foto Naše voda – Nina Havlová

Související rubriky: Co bychom měli vědět o vodě, Podnikání s vodou a zákony, Přehrady a vodní díla, Prevence povodní, voda v krajině, Rybářství a rybníkářství, Voda a naše peněženka, Vodovody a kanalizace