Podzimní výlovy rybníků 2014: aktualizováno

Aktualizováno 6. listopadu 2014 | Rubrika: Čistota vody a rekreace , Co bychom měli vědět o vodě

vylov

Portál Naše voda nabízí svým čtenářům stále aktualizovaný přehled termínů a lokalit letošních výlovů rybníků, včetně odkazů na webové stránky konkrétních rybářství.   Tento seznam byl aktualizován 28.10. a přidán výlov rybníka Kaprovec. Pozor, v polovině října došlo k řadě změn ve výlovech rybníků ve správě Rybářství Lnáře. Přehled zahrnuje téměř všechny výlovy v  Čechách, na Moravě a ve Slezsku. Je jich na 600. Seznam obsahuje řadu známých a všeobecně atraktivních rybníků na Českobudějovicku a Třeboňsku, včetně Rožmberka, na Písecku nebo na Přerovsku, Klatovsku, Karlovarsku, či severní Moravě.

RYBNÍK DATUM MÍSTO ZDROJ KRAJ
Komora ONV II 6.9. Ostrožská N.Ves MO Kunovice ZLN
Frančák 6.9. CRS Aš KRV
Juřík 6.9. CRS Aš KRV
Škrabáček 9.9. Závišín Rybářství Lnáře JHC
Dlouhý rybník 13.9. Zborovice Moravský RS MO Kroměříž ZLK
Chocomyšlský 15.9. Klatovské rybářství PLK
Mysliv malý 15.9. Klatovské rybářství PLK
Chudý 16.9. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Lhotovský 16.9. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Lopata 16.9. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Ovčák 16.9. Klatovské rybářství PLK
Strašný 16.9. Klatovské rybářství PLK
Únějovický 16.9. Klatovské rybářství PLK
Záhubovský 16.9. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Zlatohlávek 16.9. Újezdec Rybářství Lnáře JHC
Nový Újezd 17.9. Klatovské rybářství PLK
Obora Horšov 17.9. Klatovské rybářství PLK
Obora Polžice 17.9. Klatovské rybářství PLK
Pastuška 19.9. Klatovské rybářství PLK
Šipov 19.9. Klatovské rybářství PLK
Květnov 20.9. Světlá nad Sázavou MO ČRS Světlá nad Sázavou VYS
Chotkův 20.9. Podzám. zahrada MRS MO Kroměříž ZLK
Vernéřov 1 20.9. Vernéřov CRS Aš KRV
Zavřel 20.9. Chropyně MRS Chropyně ZLN
Letadlo 20.9. CRS Aš KRV
Návesní rybník 20.9. Vranín Obec Vranín VYS
Jordán 22.9. Tisov Rybářství Lnáře JHC
Mačkovský malý 22.9. Mačkov Blatenská ryba JHC
Prostřední Újezd 22.9. Klatovské rybářství PLK
Jablanka 23.9. Klatovské rybářství PLK
Mezi vrchy 23.9. Klatovské rybářství PLK
Mlýnský Drahenice 23.9. Drahenice Blatenská ryba JHC
Novokestřanský 23.9. Protivín KŠH České Budějovice JHC
Ovčínský 23.9. Sedlice Blatenská ryba JHC
Punčoška 23.9. Sedlice Blatenská ryba JHC
Úboč 23.9. Klatovské rybářství PLK
Váchovec 23.9. Klatovské rybářství PLK
Vrbice 23.9. Blatenská ryba JHC
Dětský 24.9. Pracejovice Blatenská ryba JHC
Drachkovský 24.9. Drachkov Blatenská ryba JHC
Kamýtka 24.9. Klatovské rybářství PLK
Kutáků 24.9. Blatenská ryba JHC
Lacinský 24.9. Laciná Blatenská ryba JHC
Otov 24.9. Klatovské rybářství PLK
Panský Sluhov 24.9. Klatovské rybářství PLK
Písečný 24.9. Pracejovice Blatenská ryba JHC
Žákov 24.9. Klatovské rybářství PLK
Podolský 24.9. Podolí Blatenská ryba JHC
Synský rybník 24.9. Polička RS Vysočina PAK
Škvorňovský 24.9. Pracejovice Blatenská ryba JHC
Zámecký 24.9. Drahenice Blatenská ryba JHC
Bílá Voda 25.9. Klatovské rybářství PLK
Cihelný 25.9. Klatovské rybářství PLK
Častorálek 25.9. Blatenská ryba JHC
Hluboký u Čichtic 25.9. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Chmelnička 25.9. Blatenská ryba JHC
Kněžský 25.9. Leskovice Blatenská ryba JHC
Luh 25.9. Újezdec Blatenská ryba JHC
Markovec 25.9. Sudoměř Blatenská ryba JHC
Ouličky 25.9. Klatovské rybářství PLK
Sirotčí dolní a horní 25.9. Dobev Blatenská ryba JHC
Tvrz u Dvorců 25.9. Protivín KŠH České Budějovice JHC
Dolejška 26.9. Blatenská ryba JHC
Nesejt 26.9. Čížová Blatenská ryba JHC
Nováček 26.9. Kožlí u Čížové Blatenská ryba JHC
Nový Koupě 26.9. Koupě Blatenská ryba JHC
Okrouhlík 26.9. Strakonice KŠH České Budějovice JHC
Pichadla 26.9. Klatovské rybářství PLK
Požerák 26.9. Kožlí u Čížové Blatenská ryba JHC
Zbynický 26.9. Klatovské rybářství PLK
Zrcadlo 26.9. Strakonice KŠH České Budějovice JHC
Výrov 27.9. Bor u Stříbra Rybářství Stříbro PLZ
Tomšů 27.9. Hranice u Aše CRS Aš KRV
Peráček 27.9. Dačice Českomor. RS DAčice JHC
Pramenný 27.9. CRS Aš KRV
Stříbrná stoka 27.9. Podzám. zahrada MRS MO Kroměříž ZLK
Závlaha 1 27.9. Čistá CRS, MO Čistá STČ
Třecí, Karhánek II. 27.9. Chropyně MRS Chropyně ZLN
Rokytnice 28.9. hosp. v Trojmezí CRS Aš KRV
Bílý, Fabrický, Pivovar.dol. 29.9. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Bažný 29.9. Purkratice Blatenská ryba JHC
Mešník 29.9. Strakonice KŠH České Budějovice JHC
Mlýnský 29.9. Tisov Rybářství Lnáře JHC
Nerábov 29.9. Strakonice KŠH České Budějovice JHC
Podsilniční 29.9. Šamonice Blatenská ryba JHC
Podzámecký 29.9. Blatrná Blatenská ryba JHC
Rákosný 29.9. Blatenská ryba JHC
Sádky č.4 a 5 29.9. Klatovské rybářství PLK
Vrbenský zadní 29.9. České Vrbno Lesy a ryb. města Č. Budějovic JHC
Zadní u Radomyšle 29.9. Strakonice KŠH České Budějovice JHC
Hanzlíček 30.9. Putim Blatenská ryba JHC
Klášterský vel. a prostř. 30.9. Smrkovice Blatenská ryba JHC
Šamonický dolní 30.9. Šamonice Blatenská ryba JHC
Zálesný 29.9. Purkratice Blatenská ryba JHC
Kovčín malý 30.9. Klatovské rybářství PLK
Maršovec 30.9. Blatenská ryba JHC
Mrázovna 30.9. Písek Blatenská ryba JHC
Němčický 30.9. Klatovské rybářství PLK
Simínský 30.9. Hudčice Blatenská ryba JHC
Vráňovka 30.9. Klatovské rybářství PLK
Barborka 1.10. Únice Blatenská ryba JHC
Bradava 1.10. Klatovské rybářství PLK
Drůbežárny 1.10. Klatovské rybářství PLK
Nedražice ves 1.10. Klatovské rybářství PLK
Ouhlín malá strana 1.10. Blatenská ryba JHC
Potocký 1.10. Klatovské rybářství PLK
Řiťovíz zadní 1.10. Blatná Blatenská ryba JHC
Suchý 1.10. Klatovské rybářství PLK
Veský 1.10. Krty Blatenská ryba JHC
Drahovský 2.10. Klatovské rybářství PLK
Houženský 2.10. Haklovy Dvory Lesy a ryb. města Č. Budějovic JHC
Nádvorný 2.10. Půrkratice Blatenská ryba JHC
Koželuh 2.10. Nová Vráž Blatenská ryba JHC
Kravařovský 2.10. Klatovské rybářství PLK
Kutinovský 2.10. Klatovské rybářství PLK
Ouhlín velká strana 2.10. Blatenská ryba JHC
Pihovatý 2.10. Klatovské rybářství PLK
Zákup 2.10. Klatovské rybářství PLK
Zemětický 2.10. Klatovské rybářství PLK
Dalovák 3.10. Klatovské rybářství PLK
Chleby 3.10. Týnec nad Sázavou Rybářský cech Nymburk STC
Mlýnský u Strpí 3.10. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Miřkov horní 3.10. Klatovské rybářství PLK
Počápelský 3.10. Počáply Blatenská ryba JHC
Svojsík 3.10. Světlá nad Sázavou MO ČRS Světlá nad Sázavou VYS
Vohraženice, Křenovský 3.1.0 Protivín KŠH České Budějovice JHC
Dlouhý rybník 4.10. Podzám. zahrada MRS MO Kroměříž ZLK
Dolní 4.10. Hrotovice obec Hrotovice VYS
Sázavan 4.10. Světlá nad Sázavou MO ČRS Světlá nad Sázavou VYS
Vrzalák 4.10. Český Rudolec Rybníkářství Dačice JHC
Olše 4.10. CRS Aš KRV
Milkovice nádrž 4.10. Milkovice MRS Kunovice ZLN
Pustý 4.10. Blatná MO ČRS Strakonice JHC
Závlaha 2 4.10. Čistá u Rakovníka ČRS MO Čistá u Rakovníka STC
Chleby horní 5.10. Týnec nad Sázavou Rybářský cech Nymburk STC
Břenský 6.10. Klatovské rybářství PLK
Čekal 6.10. Blatenská ryba JHC
Lochousický dolní 6.10. Klatovské rybářství PLK
Makov 6.10. Čížová Blatenská ryba JHC
Mělký 6.10. Klatovské rybářství PLK
Nový u Čejetic,Medvědnice 6.10. Strakonice KŠH České Budějovice JHC
Ozubec 6.10. Klatovské rybářství PLK
Ponědražský 6.-8.10. Ponědraž Rybářství Třeboň JHC
Radomilický, Škornička 6.10. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Řiťovíz přední 6.10. Blatná Blatenská ryba JHC
Společnice 6.10. Vráž u Písku Blatenská ryba JHC
Voblánov 6.10. Dívčice Rybářství Hluboká JHC
Voráček 6.10. Klatovské rybářství PLK
Bezděkovec 7.10. Klatovské rybářství PLK
Budičovský 7.10. Protivín KŠH České Budějovice JHC
Dasenský 7.10. České Vrbné Lesy a ryb. města Č. Budějovic JHC
Dubovec 7.10. Rybářství Lnáře JHC
Duškovec 7.10. Klatovské rybářství PLK
Formánek 7.10. Protivín KŠH České Budějovice JHC
Hluboký u Dvorců 7.10. Protivín KŠH České Budějovice JHC
Hrozný 7.10. Klatovské rybářství PLK
Jedelský 7.10. Vacíkov Blatenská ryba JHC
Starobor 7.10. Velká Turná Blatenská ryba JHC
Strž 7.10. Klatovské rybářství PLK
Suchý Lhota 7.10. Klatovské rybářství PLK
Agregát 7.-9.10. SRŠ KŠH České Budějovice JHC
Holý Bor 8.10. Klatovské rybářství PLK
Jarkovický 8.10. Papírna Společnost Líšno STC
Kakov 8.10. Klatovské rybářství PLK
Kaliště, Hvozdec 8.10. Kocelovice Rybářství Lnáře JHC
Komošín 8.10. Klatovské rybářství PLK
Korytský 8.10. Albrechtice Blatenská ryba JHC
Mlýnský Lhota 8.10. Klatovské rybářství PLK
Nový Bor 8.10. Klatovské rybářství PLK
Olešná u cesty 8.10. Klatovské rybářství PLK
Potočný malý 8.10. Strakonice KŠH České Budějovice JHC
Temenec 8.10. Újezd u Skaličan Blatenská ryba JHC
Trubský 8.10. Klatovské rybářství PLK
Rožboudský 8.10. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Sviňákov 8.10. Klatovské rybářství PLK
Úsilov Pila 8.10. Klatovské rybářství PLK
Borek 9.10. Říště Rybářství Lnáře JHC
Bídník 9.10. Blatenka Blatenská ryba JHC
Cuková 9.10. Klatovské rybářství PLK
Čejka, Třešňovský 9.10. Protivín KŠH České Budějovice JHC
Černiš 9.10. České Vrbné Lesy a ryb. města Č. Budějovic JHC
Františkův 9.10. Klatovské rybářství PLK
Kališčok 9.10. Poruba u Orlové Rybářství Rychvald KHK
Malá Strana 9.10. Klatovské rybářství PLK
Nový u Krče 9.10. Protivín KŠH České Budějovice JHC
Paštický 9.10. Drahenic. Málkov Blatenská ryba JHC
Pozorka 9.10. Klatovské rybářství PLK
Smolný 9.10. Klatovské rybářství PLK
Svatý Ján 9.10. Klatovské rybářství PLK
Velkoholský 9.10. Strakonice, Sousedovice Blatenská ryba JHC
Farský Malý Bor 10.10. Klatovské rybářství PLK
Mirolín Velký 10.10. Klatovské rybářství PLK
Mlýnský dolní 10.10. Protivín KŠH České Budějovice JHC
Mošťána 10.10. Blatná Blatenská ryba JHC
Nový nad Alejí, Nad Olší 10.10. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Nový u Černoháje 10.10. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Plánička horní 10.10. Klatovské rybářství PLK
Polanka, Zástavní 10.10. Protivín KŠH České Budějovice JHC
Sahara 10.10. Klatovské rybářství PLK
Spálený 10.10. Klatovské rybářství PLK
Střelský 10.10. Střela Blatenská ryba JHC
Vacíkovský 10.10. Jamky Rybářství Lnáře JHC
Zázvěřovský, Kořenský 10.10. Strakonice KŠH České Budějovice JHC
Rožmberk 10.-12.10. Stará Hlína Rybářství Třeboň JHC
Cetkovický rybník 11.10. Cetkovice Lescus Cetkovice s.r.o. JHM
Dojetřice 11.10. Sázava Rybářský cech Nymburk STC
Blatský 11.10. Strakonice MO ČRS Strakonice JHC
Kazilka 1 11.10. Čistá u Rakovníka ČRS MO Čistá u Rakovníka STC
Sytno 11.10. Sytno Rybářství Stříbro PLZ
Světelák 11.10. Světlá nad Sázavou MO ČRS Světlá nad Sázavou VYS
Místní rybník Slatinský 11.10. Slatinky Obec Slatinky OLC
Dlouhá 11.10. Chropyně MRS Chropyně ZLN
Rybník ve Chmelné 11.10. Chmelná Rybářský spolek Chmelná STČ
Štěpnický rybník 11.10. Na Baště Rybářství Telč VYS
Lančus Hor. A Dolní 11.10. CRS Aš KRV
Třecí, Štikač 11.10. CRS Aš KRV
Březovka 3 11.10. CRS Aš KRV
Zborovský a Troubecký 11.10. Zborovice MRS MO Kroměříž ZLK
Podroužek 12.10 U Netolic Město Netolice JHC
Agregát 9.10. SRŠ KŠH České Budějovice JHC
Blatec 13.10. Dívčice Rybářství Hluboká JHC
Hajanský 13.10. Řečice Blatenská ryba JHC
Jelínek 13.10. Klatovské rybářství PLK
Kolařík 13.10. Klatovské rybářství PLK
Skaličný 13.10. Skaličany Blatenská ryba JHC
Sobolí 13.10. Klatovské rybářství PLK
Šítov 13.10. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Vodokrty 13.10. Klatovské rybářství PLK
Krásný 13.-17.10. Bražec, Karlovy Vary Vojenské lesy a statky ČR KVK
Barachovec 14.10. Protivín KŠH České Budějovice JHC
Červený 14.10. Klatovské rybářství PLK
Dobrá voda 14.10. Bělčice Rybářství Lnáře JHC
Domin 14.10. České Vrbné Lesy a ryb. města Č. Budějovic JHC
Dražský Smolivec 14.10. Starý Smolivec Rybářství Lnáře JHC
Dubový 14.10. St. Město u Karviné Rybářství Rychvald MSK
Hadrovec 14.10. Klatovské rybářství PLK
Holubovský 14.10. Počaply Blatenská ryba JHC
Horecký 14.10. VD Stráž p. Ralskem Rybářství Doksy ULK
Chřešťovický velký 14.10. Chřešťovice Blatenská ryba JHC
Konšelovský 14.10. Starý Smolinec Rybářství Lnáře JHC
Kratochvilský, Hájek 14.10. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Jednota 14.10. Klatovské rybářství PLK
Račanský (Hradčanský) 14.10. Drahenice Blatenská ryba JHC
Silniční Lhota 14.10. Klatovské rybářství PLK
Starý Tchořovice 14.10. Tchořovice Dvůr Lnáře JHC
Žehuňský 14.-16.10. Žehuň, Choťovice Rybářství Chlumec nad Cidlinou STC
Bašta u Čichtic, Neštěství 15.10. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Krejčí 15.10. Buzice Blatenská ryba JHC
Lihovar 15.10. Klatovské rybářství PLK
Lochousický horní 15.10. Klatovské rybářství PLK
Mlýnský Jindřichovice 15.10. Klatovské rybářství PLK
Nahošín 15.10. Doubravice Blatenská ryba JHC
Podvesný m. 15.10. Klatovské rybářství PLK
Starý u Čejtic 15.10. Strakonice KŠH České Budějovice JHC
Suchý u T. 15.10. Klatovské rybářství PLK
Branišovský velký 16.10. Branišov Lesy a ryb. města Č. Budějovic JHC
Byňovský 16.10. Byňov Rybářství Nové Hrady JHC
Čerpák 16.10. St. Město u Karviné Rybářství Rychvald MSK
Háje Malé 16.10. Metly Rybářství Lnáře JHC
Hlaváček 16.10. Hvožďany Rybářství Lnáře JHC
Kejnický velký 16.10. Klatovské rybářství PLK
Kunšovský, Chamra 16.10. Protivín KŠH České Budějovice JHC
Oběšený 16.10. Klatovské rybářství PLK
Podstránský 16.10. Klatovské rybářství PLK
Postřekovský 16.10. Klatovské rybářství PLK
Předvýtažník 16.10. Klatovské rybářství PLK
Pytlácký 16.10. Klatovské rybářství PLK
Trávnický 16.10. Protivín KŠH České Budějovice JHC
Velešický 16.10. Klatovské rybářství PLK
Zátavský 16.10. Zátaví Blatenská ryba JHC
Markovec u Žižky 16.-17.10. Strakonice KŠH České Budějovice JHC
Návrat 16.-17.10. Zahrádka Orlík nad Vltavou JHC
Regent 16.-17.10 Chodová Planá Rybářství Mariánské Lázně KRV
Černoháj velký 17.10. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Haltýř 17.10. Sousedovice Blatenská ryba JHC
Maloborský 17.10. Klatovské rybářství PLK
Pálenina hluboká 17.10. Strakonice Blatenská ryba JHC
Pálenina mělká 17.10. Strakonice Blatenská ryba JHC
Písařov 17.10. Klatovské rybářství PLK
Počátek 17.10. Klatovské rybářství PLK
Podtochovický 17.10. Tochovice Blatenská ryba JHC
Radkovický 17.10. Klatovské rybářství PLK
Rybník na točně 17.10. Bohuslavice Bohuslavice MSK
Stavadla 17.10. Klatovské rybářství PLK
Jesenický 17.-18.10. Jeseník n. Odrou Rybářské dr. Jeseník n. Odrou MSK
Dojetřice horní 18.10. Sázava Rybářský cech Nymburk STC
Jenínský rybník 18.10.  Jenín Chalupa Jenín STČ
Karaska 18.10. Čistá u Rakovníka ČRS MO Čistá u Rakovníka STC
Kocián 18.10. Loučná nad Desnou AVZO TSČ ČR JHC
Tesla 18.10. Hranice u Aše CRS Aš KRV
Jejkal 18.10. Podmyče NP Podyjí, Rybníky U Jejkala JHM
Komory I. a II. 18.10. Zborovice MRS MO Kroměříž ZLK
Malé Sedlo 18.10. Petřvald Obec Petřvald MSK
Němčice 18.10. Němčice MO ČRS Strakonice JHC
Obecní rybník 18.10. na Podsedkách Panenská Rozsíčka VYS
Podkostelní 18.10. Putim Blatenská ryba JHC
Studeněvský (Tesla) 18.10. Studeněves Rybáři Slaný STC
Velká Krouna 18.10. Krouna Rybářství Litomyšl PAK
Hradecký 18.-19.10. Tovačov Rybářství Tovačov OLC
Cunát 20.10. Chraštice Blatenská ryba JHC
Hladoměř 20.10. Klatovské rybářství PLK
Holostřevský malý 20.10. Klatovské rybářství PLK
Lešišovský 20.10. Klatovské rybářství PLK
Nadýmač velký, Tripsovský 20.10. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Netušil 20.10. Blatenská ryba JHC
Podhrázský 20.10. Klatovské rybářství PLK
Podkovka 20.10. Blatenská ryba JHC
Vilímkovský 20.10. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Spurný 20.10. Blatenská ryba JHC
Šibeniční 20.10. Klatovské rybářství PLK
Vitín, Stařeček 20.10. Dubné Lesy a ryb. města Č. Budějovic JHC
Velký kocelovický 20.10. Kocelovice Rybářství Lnáře JHC
Zbytek 20.10. Blatenská ryba JHC
Záblatský 20.-24.10. Záblatí Rybářství Třeboň JHC
Čejkovický 21.10. Čejkovice Lesy a ryb. města Č. Budějovic JHC
Luskovec dolní, Bejšovec 21.10. Protivín KŠH České Budějovice JHC
Hrbovský velký 21.-22.10. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Metenec 21.10. Klatovské rybářství PLK
Mezihoří 21.10. Klatovské rybářství PLK
Nový Řesanice 21.10. Klatovské rybářství PLK
Oblož 21.10. Chrašťovice Blatenská ryba JHC
Olšina 21.10. Boletice, H. Planá VLS ČR, s.p. JHC
Slatina chrašťovická 21.10. Chrašťovice Blatenská ryba JHC
Topič zadní 21.10. Blatná Blatenská ryba JHC
Šibeňák 21.10. Klatovské rybářství PLK
Glasser II. 22.10. Klatovské rybářství PLK
Kobylí dráč 22.10. Strakonice KŠH České Budějovice JHC
Kozlovský 22.10. Klatovské rybářství PLK
Macháček 22.10. Dobev Blatenská ryba JHC
Osina 22.10. Plumlov Vojenské lesy a statky ČR OLK
Ostromeč 22.10. Klatovské rybářství PLK
Pazderna 22.10. Dobev Blatenská ryba JHC
Prádlo 22.10. Klatovské rybářství PLK
Rokos h. 22.10. Klatovské rybářství PLK
Silnice Jakubovická 22.10. Jívoví u Křižanova Rybářství Velké Meziříčí VYS
Starý Chřešťovice 22.10. Chřešťovice Blatenská ryba JHC
Struhovský 22.10. Blatenská ryba JHC
Vesní Měcholupy 22.10. Klatovské rybářství PLK
Velký bělčický 22.-23.10. Bělčice Rybářství Lnáře JHC
Buňkov 22.-24.10. Břehy u Přelouče ČRS MO Přelouč PAK
Sopřečský 22.-24.10. Sopřeč Rybniční hospodářství PAK
Albrechtický 23.10. Albrechtice n. Vlt. Blatenská ryba JHC
Pařezník 23.10. Olešnice Lesy a ryb. města Č. Budějovic JHC
Nadvesní 23.10. Blatenská ryba JHC
Novec 23.10. Nalžovské Hory Klatovské rybářství PLK
Nový Chřešťovice 23.10. Chřešťovice Blatenská ryba JHC
Tuněchodský 23.10. Klatovské rybářství PLK
Záblatský 23.10. Záblatí u Bohumína Rybářství Rychvald MSK
Amerika 23.-24.10. Frant.Lázně Rybářství Mariánské Lázně KRV
Dobevský 23.-24.10. Protivín KŠH České Budějovice JHC
Novec 23.-24.10. Klatovské rybářství PLK
Horčápský 23.10. Horčápsko Blatenská ryba JHC
Suchanov velký 23.10. Klatovské rybářství PLK
Hořejší Chocenický Újezd 24.10. Klatovské rybářství PLK
Stříbrný, Kuchňka 24.10. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Studený a Teplý 24.10. Albeř Albeř JHC
Březovka 2, Zemní 24.10. CRS Aš KRV
Kaneček 24.10. Skaličany Blatenská ryba JHC
Mladohaklovský 24.10. České Budějovice Lesy a ryb. města Č. Budějovic JHC
Mlačina 24.10. Hornosín Rybářství Lnáře JHC
Nečas 24.10. Budčeves Rybářství Chlumec nad Cidlinou STC
Podleský 24.10. Drahenice Blatenská ryba JHC
Roudnička 24.10. Hradec Králové Městské lesy Hradec Králové HKK
Sokolov malá 24.10. Křešice Blatenská ryba JHC
Sokolov prostřední 24.10. Křešice Blatenská ryba JHC
Struhový 24.10. Mladý Smolinec Rybářství Lnáře JHC
Špakovský rybník 24.10. Bohuslavice Bohuslavice MSK
Tažný 24.10. Klatovské rybářství PLK
Podhrázský 24.-25.10 Ouběnice Společnost Líšno STČ
Hrubý 24.-26.10. Šumvald Rybářství Přerov OLK
Dolní a Horní Morávka 25.10. Kroměříž MRS MO Kroměříž ZLK
Kapličák 25.10. Sedlo Sedlo JHČ
Betlém 25.10. Teplá Rybářství Mariánské Lázně KRV
Vrchotický (prostřední) 25.10. Vrchotice Forest-fish s.r.o. STC
Březovka 1 25.10. CRS Aš KRV
Sedlo 25.10. Sedlo MO ČRS Strakonice JHC
Velký rybník 25.10 Černá voda Lesy ČR, Lesní správa Javorník JHC
Zlatokopy 25.10. Světlá nad Sázavou MO ČRS Světlá nad Sázavou VYS
Choryně velká 25.-26.10. Choryně Rybářství Přerov OLK
Olšovec 25.-26.10. Jedovnice http://www.jedovnice.cz JHM
Vrkoč 25.-26.10 Pohořelice Rybníkářství Pohořelice JHM
Selibovský 26.-27.10. Ptotivín KŠH České Budějovice JHC
Velký kocelovický 27.10. Kocelovice Rybářství Lnáře JHC
Farský Kvášňov 27.10. Klatovské rybářství PLK
Křemelný 27.10. Strakonice Blatenská ryba JHC
Musík 27.-28.10. Sedlčany Sedlčany STC
Nový Němčice 27.10. Klatovské rybářství PLK
Nuzov 27.10. Dubné Lesy a ryb. města Č. Budějovic JHC
Podvesný velký 27.10. Klatovské rybářství PLK
Prostřední 27.10. Rybářství Hodonín Rybářství Hodonín JHM
Vepřský velký, Kovanický 27.10. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Zlý 27.10. Strakonice Blatenská ryba JHC
Munický 27.-28.10. Hluboká n. Vltavou Rybářství Hluboká JHC
Vavřinecký 27.-28.10. Vavřinec u Janovic Rybářství Chlumec nad Cidlinou STC
Proudnice 27.-28.10. Hradišťko II Rybářství Chlumec nad Cidlinou STC
Labuť 27.-30.10. Myštice Blatenská ryba JHC
Broumar Bohdanečský 28.10. Lázně Bohdaneč Rybniční hospodářství s.r.o. PAK
Sasiňák 28.10. Dačice Dačice JHC
Skučák 28.10. Rychvald Rybářství Rychvald MSK
Výtažník 28.10. Krnov Povodí Odry MSK
Vlkovský 28.10. Vlkov u Os. Bitýšky Rybářství Velké Meziříčí VYS
Lodrant 28.10. Trusnov Rybářství Litomyšl PAK
Velká Kuše 28.-29.10. Vrbno Dvůr Lnáře JHC
Polom 28.-30.10 Polště Rybářství Kardaš.Řečice JHČ
Hlinský velký 29.10. Klatovské rybářství PLK
Rouda 29.10. Olešnice Lesy a ryb. města Č. Budějovic JHC
Řepický horní 29.10. Strakonice KŠH České Budějovice JHC
Horní padrťský 29.-30.10. prod. Sádky Mirošov VLS ČR, s.p. STC
Milava 29.-31.10. Velká Turná Blatenská ryba JHC
Silvestr 29.-30.10. Zahrádka Orlík nad Vltavou JHC
Velký bělčický 29.-30.10. Bělčice Rybářství Lnáře JHC
Jahelník 30.10. Dubné Lesy a ryb. města Č. Budějovic JHC
Lišovský 30.10. České Budějovice Lesy a ryb. města Č. Budějovic JHC
Mezholezský 30.10. Klatovské rybářství PLK
Statkový I+II 30.10. Rychvald Rybářství Rychvald MSK
Široký 30.10. Oselce Klatovské rybářství PLK
Velká Strana 30.10. Klatovské rybářství PLK
Makovický horní 30.-31.10. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Krvavý 30.-31.10. Člunek Rybářství Kardaš.Řečice JHČ
Mlačina 31.10. Hornosín Rybářství Lnáře JHC
Struhový 31.10. Mladý Smolivec Rybářství Lnáře JHC
Jordán, Korytní 31.10. Protivín KŠH České Budějovice JHC
Kocanda 31.10. Horčápsko Blatenská ryba JHC
Liščí 31.10. Klatovské rybářství PLK
Malý Hoděmyšlský 31.10. Hoděmyšl Blatenská ryba JHC
Vejšovec, Jitra M 31.10. Olešnice Lesy a ryb. města Č. Budějovic JHC
Velký Újezd 31.10. Klatovské rybářství PLK
Zrcadlo 31.10.-1.11. Mlýnec u Kopidlna Rybářství Chlumec nad Cidlinou STC
Broumar 31.10.-2.11. Opočno Jan Kolowrat Krakowský HKK
Jevanský 31.10. Jevany SRŠ a VOŠ VHE Vodňany STC
Kaprovec 31.10. Možděnice Rybářství Litomyšl PAK
Datlík 1.11. Hradec Králové Městské lesy Hradec Králové HKK
Netínský Velký 1.11. Netín u V. Meziříčí Maria Podstatzka-Lichnsteinová VYS
Pod vepřínem 1.11. Mokřice obec Mokřice STČ
Smiradice, V Jámách 1.11. Smiradice MO ČRS Strakonice JHC
Čermenský rybník 1.11. Dolní Čermná Plundrovo rybářství PAK
Dehtář 2.-4.11. Dehtáře Rybářství Hluboká JHC
Kotulínský 3.11. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Korytanka 3.11. Klatovské rybářství PLK
Krč 3.11. Klatovské rybářství PLK
Mechový horní 3.11. Klatovské rybářství PLK
Prostřední Putim 3.11. Putim Blatenská ryba JHC
Rahovec 3.11. Dubné Lesy a ryb. města Č. Budějovic JHC
Raputovský 3.11. Hvožďana Blatenská ryba JHC
Světský, Čichtický 3.11. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Šmatlavý 3.11. Klatovské rybářství PLK
Dlouhý kocelovický 3.11. Kocelovice Rybářství Lnáře JHC
Řežabinec 3.-4.11. Strakonice KŠH České Budějovice JHC
Lásenice Velká 3.-4.11. Lásenice Rybářství Kardaš.Řečice JHC
Lenešický velký 3.-5.11. Lenešice Rybářství Mariánské lázně KVK
Hejný 4.-5.11. Šerkov Orlík nad Vltavou JHC
Nezmar 1.11. Dol. Benešov-Opava Rybářství Hodonín JHM
Brloh 4.11. Chobot Blatenská ryba JHC
Škrabák 4.11. Závišín Rybářství Lnáře JHC
Humlenský 4.11. Klatovské rybářství PLK
Jezera malá 4.11. Klínovice Blatenská ryba JHC
Kovčín velký 4.11. Kovčín Klatovské rybářství PLK
Kyvadlo 4.11. Klatovské rybářství PLK
Mělčina Velká 4.11. St. Město u Karviné Rybářství Rychvald MSK
Řežabina 4.11. Bratronice Blatenská ryba JHC
Tringlovský velký 4.11. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Starý 4.11. Klatovské rybářství PLK
Šipounský, Vepřský malý 4.11. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Všepadelský 4.11. Klatovské rybářství PLK
Olešnický Velký 4.-5.11. Olešnice Lesy a ryb. města Č. Budějovic JHC
Ředický 4.-5.11. Horní Ředice Rybniční hospodářství PAK
Dvorský 5.11. Klatovské rybářství PLK
Chmelař 5.-6.11. Úštěk Rybářství Doksy ULK
Hubenov-malá hráz 5.11. Kocelovice Rybářství Lnáře JHC
Lužanský 5.11. Klatovské rybářství PLK
Naděje 5.11. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Pivovarský prostřední 5.11. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Sládkovský 5.11. Zbenice Blatenská ryba JHC
Vítkovský velký 5.11. Protivín KŠH České Budějovice JHC
Petrův rybník 5.-6.11. Krnov (Balaton) Povodí Odry MSK
Honýz 6.11. Rybářství Lnáře JHC
Dražovický 6.11. Klatovské rybářství PLK
Mlýnský Hostišovice 6.11. Hostišovice Blatenská ryba JHC
Modrý 6.11. Ostrov u Tachova Klatovské rybářství PLK
Nový Běšiny 6.11. Klatovské rybářství PLK
Ovčácký 6.11. Strakonice KŠH České Budějovice JHC
Pančál 6.11. Radobytce Blatenská ryba JHC
Podkostelní Horní I+II 6.11. Rychvald Rybářství Rychvald MSK
Ryšávek, Rahovec H 6.11. Třebín Lesy a ryb. města Č. Budějovic JHC
Strašil 6.11. Nezdřev Dvůr Lnáře JHC
Jezero u Radomilic 6.-7.11. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Modrý 6.-7.11. Klatovské rybářství PLK
Bartoš V 7.11. Lesy a ryb. města Č. Budějovic JHC
Bucek 7.11. Středisko MŠEC Rybářství Mariánské lázně KVK
Cikán 7.11. Hradec Králové Městské lesy Hradec Králové HKK
Čalovna 7.11. Malé Nepodřice Blatenská ryba JHC
Dražský 7.11. Pacelice Blatenská ryba JHC
Hnáň 7.11. Klatovské rybářství PLK
Metelský 7.11. Klatovské rybářství PLK
Mnichovský 7.11. Mnichov (u Strakonic) Blatenská ryba JHC
Předota 7.11. Klatovské rybářství PLK
Svojetím dolní 7.11. Protivín KŠH České Budějovice JHC
Širočí velký 7.11. Klatovské rybářství PLK
Tringlovský malý 7.11. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Hubenov 7.11. Řiště Rybářství Lnáře JHC
Vondrovský 7.11. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Bezruč 7.-9.11. Jistebník Chov ryb Jistebník OLK
Vyžlovák 8.11. Vyžlovka SRM ČZU STC
Dražský 10.11. Skaličany Blatenská ryba JHC
Zlatohlav 10.11. Újezdec Rybářství Lnáře JHC
Lopatská 10.11. Klatovské rybářství PLK
Malívský 10.11. Bořice Blatenská ryba JHC
Markovec malý 10.11. Strakonice KŠH České Budějovice JHC
Novokoželský 10.11. Kožlí u Čížové Blatenská ryba JHC
Podvesný u Droužetic 10.11. Strakonice KŠH České Budějovice JHC
Sokolov velký 10.11. Křešice Blatenská ryba JHC
Svinětický zadní 10.11. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Třebínský 10.11. Třebín Lesy a ryb. města Č. Budějovic JHC
Ženský 10.11. Klatovské rybářství PLK
Volešek 10.-11.11. Pištín Rybářství Hluboká JHC
Krčín 10.-12.11. Lomnice n. Lužnicí Rybářství Třeboň JHC
Černý 11.11. Dobev Blatenská ryba JHC
Dlouhý Nové Dvory 11.11. Nový Dvůr Blatenská ryba JHC
Dražský 11.11. Koupě Blatenská ryba JHC
Dvorec 11.11. Nepomuk Klatovské rybářství PLK
Divák 11.11. Metly Rybářství Lnáře JHC
Hoskovec velký 11.11. Koupě Blatenská ryba JHC
Jistý 11.11. Klatovské rybářství PLK
Jehnědský 11.11. Blatenská ryba JHC
Lužický, Představecký 11.11. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Návesný u Sudoměře 11.11. Strakonice KŠH České Budějovice JHC
Pikard velký 11.11. Blatenská ryba JHC
Stašov, Vítkovský malý 11.11. Protivín KŠH České Budějovice JHC
Smolovský 11.11. Klatovské rybářství PLK
Šindlovský 11.11. Šindlovy Dvory Lesy a ryb. města Č. Budějovic JHC
Brnouš, Luskovec horní 12.11. Protivín KŠH České Budějovice JHC
Borský 12.11. Klatovské rybářství PLK
Cehnický velký 12.11. Strakonice KŠH České Budějovice JHC
Chválovec 12.11. Chrašťovice Blatenská ryba JHC
Kněžské 12.11. Hvožďany Rybářství Lnáře JHC
Pláňava 12.11. Rojice Blatenská ryba JHC
Těchařovický 12.11. Těchařovice Blatenská ryba JHC
Borský, Klokočínský 13.11. Protivín KŠH České Budějovice JHC
Buksin 13.11. Klatovské rybářství PLK
Bukový 13.11. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Jivjanský 13.11. Jivjany Klatovské rybářství PLK
Obora 13.11. Klatovské rybářství PLK
Olšový 13.11. St. Město u Karviné Rybářství Rychvald MSK
Panenský, Hajský V 13.11. Třebín Lesy a ryb. města Č. Budějovic JHC
Pískový 13.11. Klatovské rybářství PLK
Ražický 13.11. Ražice Blatenská ryba JHC
Telčovský 13.11. Koupě Blatenská ryba JHC
Drážský 13.11. Březí Rybářství Lnáře JHC
Zahajský 13.11. Těchařovice Blatenská ryba JHC
Buchhamer 14.11. Blatná Blatenská ryba JHC
Hlavatecký 14.11. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Javorský 14.11. Hvožďany Rybářství Lnáře JHC
Vitenečský 14.11. Hornosín Rybářství Lnáře JHC
Městský 14.11. Třebín Lesy a ryb. města Č. Budějovic JHC
Pírkovský 14.11. Klatovské rybářství PLK
Silnický, Sedlišťský 14.11. Strakonice KŠH České Budějovice JHC
Společný 14.11. Předotice Blatenská ryba JHC
Topělecký 14.11. Topělec Blatenská ryba JHC
Závist 14.11. Skaličany Blatenská ryba JHC
Rybník Davidova mlýna 15.11. St. Těchanovice Davidův mlýn MSK
Střela 1,2 15.11. Střela MO ČRS Strakonice JHC
Baba 17.11. Klatovské rybářství PLK
Kajetánov 17.11. Klatovské rybářství PLK
Vesní Kotouň 17.11. Klatovské rybářství PLK
Kozor 17.11. Újezdec Rybářství Lnáře JHC
Bukovec 17.11. Újezdec Rybářství Lnáře JHC
Blejskota malá 18.11. Klatovské rybářství PLK
Hlohovecký 18.-20.11. Lednicko-valt. areál Rybářství Hodonín JHM
Jezera velká 18.11. Klínovice Blatenská ryba JHC
Malkovský 18.11. Málkov Blatenská ryba JHC
Markovec velký 18.11. Strakonice KŠH České Budějovice JHC
Mirolín malý 18.11. Klatovské rybářství PLK
Hajnice 18.11. Březí Rybářství Lnáře JHC
Vdovec a Ženich 18.11. St. Město u Karviné Rybářství Rychvald MSK
Svět 18.-21.11. Třeboň Rybářství Třeboň JHC
Křepín 19.11. Předmíř Rybářství Lnáře JHC
Muckov 19.11. Klatovské rybářství PLK
Novovražský 19.11. Nová Vráž Blatenská ryba JHC
Řešato 19.11. Strakonice KŠH České Budějovice JHC
Mokrý 20.11. Sedlice Blatenská ryba JHC
Šetina 20.11. Blatenská ryba JHC
Újezdský 20.11. Újezd u Kasejovic Rybářství Lnáře JHC
Stará Putim 21.11. Putim Blatenská ryba JHC
Javorský 21.11. Hvožďany Rybářství Lnáře JHC
Lazy 21.11. Pozdyně Rybářství Lnáře JHC
Háj velký 24.11. Předmíř Rybářství Lnáře JHC
Vočert 24.11. Pozdyně Rybářství Lnáře JHC
Planinský 25.11. Újezdec Rybářství Lnáře JHC
Záleský 25.11. Hornosín Rybářství Lnáře JHC
Klusák 26.11. Závišín Rybářství Lnáře JHC
Výskyt 29.11. Hradec Králové Městské lesy Hradec Králové HKK

Naše voda, rybářství, obce, instituce, foto: J.Ševčík

Související rubriky: Čistota vody a rekreace, Co bychom měli vědět o vodě, Rybářství a rybníkářství