Podzimní výlovy rybníků 2013: AKTUALIZOVÁNO

Aktualizováno 23. října 2013 | Rubrika: Co bychom měli vědět o vodě , Podnikání s vodou a zákony

IMG_6761 výlov 2

Stejně jako v předchozích dvou letech přináší portál Naše voda svým čtenářům jako první obsáhlý přehled termínů a lokalit výlovů rybníků včetně odkazů na webové stránky konkrétních Rybářství. Tento seznam průběžně aktualizujeme, k dnešku obsahuje přes 470 termínů výlovů.

Seznam není v současné době zdaleka úplný, konkrétní termíny ještě upřesňují některé rybářské podniky. Stejně jako loni jsou součástí našeho přehledu prokliky na internetové stránky subjektů, které organizují výlovy. Upozorňujeme ale, že ne všechna rybářství nebo subjekty na svých webových stránkách informace, které portál Naše voda uvádí, zveřejňují. Data mnohých výlovů nám sdělují přímo. Současně si rybářství vyhrazují, že z technických důvodů nebo kvůli počasí může dojít ke změně data, či času výlovu. To se ale stává opravdu velmi zřídka. Prokliky na zdroje ale tak umožní, v případě zvláště menších rybníků, kde neprobíhají akce pro návštěvníky, si ještě datum dopředu ověřit.

VÝLOVY RYBNÍKŮ 2013

RYBNÍK

DAT

MÍSTO

ZDROJ

KRAJ

Juřík

14.9

Mokřiny Rybářství Aš

KVK

Vodárna

14.9

Studánka Rybářství Aš

KVK

Čeperka

18.9

Ostružno Schlikovský dvůr

HKK

Nohavička

18.9

Veliš Schlikovský dvůr

HKK

Koupaliště

21.9

u rybníka Rybářství Aš

KVK

Zatáčka

21.9

Hranice Rybářství Aš

KVK

Novokrtský

24.9

Mnichov Blatenská ryba

JHC

Babylon

25.9

Babylon Domažlické městské lesy

PLK

Hanzlíček

26.9

Blatenská ryba

JHC

Hrbovský malý

26.9

Netolice Rybářství Protivín

JHC

Chamra

26.9

Protivín Rybářství Protivín

JHC

Klášterský prostř.

26.9

Blatenská ryba

JHC

Klášterský velký

26.9

Blatenská ryba

JHC

Korytní

26.9

Protivín Rybářství Protivín

JHC

Maršovec

26.9

Blatenská ryba

JHC

Mlýnský dolní

26.9

Protivín Rybářství Protivín

JHC

Mrázovna

26.9

Písek Blatenská ryba

JHC

Simínský

26.9

Blatenská ryba

JHC

Šamonický dolní

26.9

Šamonice Blatenská ryba

JHC

Trávnický

26.9

Protivín Rybářství Protivín

JHC

Dětský

27.9

Pracejovice Blatenská ryba

JHC

Drachkovský

27.9

Drachkov Blatenská ryba

JHC

Písečný

27.9

Pracejovice Blatenská ryba

JHC

Podzámecký

27.9

Blatenská ryba

JHC

Škvorňovský

27.9

Blatenská ryba

JHC

Arboretum Nový Dvůr

28.9

Stěbořice Slezské zemské muzeum

MSK

Podhorák (pouze výlov)

28.9

Hrzín Hrzín – Skrýšov – Ratměříce

STC

Pramenný

28.9

Krásná Rybářství Aš

KVK

Závlaha 1.

28.9

Čistá Český rybářský svaz, MO Čistá

STC

Bažný

30.9

Purkratice Blatenská ryba

JHC

Bílý

30.9

Netolice Rybářství Protivín

JHC

Fabrický

30.9

Netolice Rybářství Protivín

JHC

Loučný

30.9

Blatenská ryba

JHC

Nadýmač malý

30.9

Netolice Rybářství Protivín

JHC

Podsilniční

30.9

Šamonice Blatenská ryba

JHC

Rákosný

30.9

Blatenská ryba

JHC

Zálesný

30.9

Purkratice Blatenská ryba

JHC

Albrechtický

1.10

Albrectice n. Vlt. Blatenská ryba

JHC

Chřešťovický starý

1.10

Chřešťovice Blatenská ryba

JHC

Jitra M.

1.10

Lesy a rybníky města ČB

JHC

Lhotovský

1.10

Netolice Rybářství Protivín

JHC

Nadvesní

1.10

Blatenská ryba

JHC

Novokřesťanský

1.10

Protivín Rybářství Protivín

JHC

Pikard velký

1.10

Blatenská ryba

JHC

Pivvarský dolní

1.10

Netolice Rybářství Protivín

JHC

Řiťovíz zadní

1.10

Blatná Blatenská ryba

JHC

Šipounský

1.10

Netolice Rybářství Protivín

JHC

Dolejška

2.10

Blatenská ryba

JHC

Houženský

2.10

Lesy a rybníky města ČB

JHC

Kněžský

2.10

Leskovice Blatenská ryba

JHC

Luh

2.10

Blatenská ryba

JHC

Mlýnský u Strpí

2.10

Netolice Rybářství Protivín

JHC

Nesejd

2.10

Čížová Blatenská ryba

JHC

Nováček

2.10

Kožlí u Čížové Blatenská ryba

JHC

Požerák

2.10

Kožlí u Čížové Blatenská ryba

JHC

Roudenský

2.10

Blatná Blatenská ryba

JHC

Střelský

2.10

Střela Blatenská ryba

JHC

Šamonickýhorní

2.10

Šamonice Blatenská ryba

JHC

Tvrzský u Dvorců

2.10

Protivín Rybářství Protivín

JHC

Častorálek

3.10

Blatenská ryba

JHC

Hrejkovický (3.-4.10.)

3.10

Hrejkovice Orlík nad Vltavou

JHC

Kobylí dráč

3.10

Strakonice Rybářství Protivín

JHC

Kutáků

3.10

Blatná Blatenská ryba

JHC

Lužický

3.10

Netolice Rybářství Protivín

JHC

Macháček

3.10

Dobev Blatenská ryba

JHC

Markovec malý

3.10

Strakonice Rybářství Protivín

JHC

Nad lukama

3.10

Netolice Rybářství Protivín

JHC

Nesvorný

3.10

Putim Blatenská ryba

JHC

Podkovka

3.10

Blatenská ryba

JHC

Podolský

3.10

Blatenská ryba

JHC

Srašidlo

3.10

Rašovice u Hlasiva Rybářství Křtěnovice

JHC

Stárka

3.10

Škvořetice Blatenská ryba

JHC

Trávný

3.10

Netolice Rybářství Protivín

JHC

Zbytek

3.10

Blatenská ryba

JHC

Kazilka 1

4.10

Čistá Český rybářský svaz, MO Čistá

STC

Křenovský

4.10

Protivín Rybářství Protivín

JHC

Otrhanec

4.10

Netolice Rybářství Protivín

JHC

Počápelský

4.10

Počáply Blatenská ryba

JHC

Podhajč

4.10

Lnáře Dvůr Lnáře

JHC

Škornička

4.10

Netolice Rybářství Protivín

JHC

Velkoholský

4.10

Strakonice Blatenská ryba

JHC

Vohraženice

4.10

Protivín Rybářství Protivín

JHC

Blatský

5.10

Strakonice MO ČRS Strakonice

JHC

Chrastenský rybník

5.10

Osečná Český rybářský svaz Osečná

LBK

Komora

5.10

Nová Role ČRS MO Božičany

KVK

Lančus

5.10

Hranice Rybářství Aš

KVK

Štikáč

5.10

Rybářství Aš

KVK

Vrzalák

5.10

Český Rudolec Rybníkářství Dačice

JHC

Březovka 3

6.10

Rybářství Aš

KVK

Rokytnice

6.10

u Tomšáku Rybářství Aš

KVK

Třecí

6.10

Rybářství Aš

KVK

Agregát

7.10

SRŠ Rybářství Protivín

JHC

Čekal

7.10

Zlivice Blatenská ryba

JHC

Hvozdec

7.10

Kocelovice Rybářství Lnáře

JHC

Chudý

7.10

Netolice Rybářství Protivín

JHC

Kaliště

7.10

Kocelovice Rybářství Lnáře

JHC

Kořenský

7.10

Strakonice Rybářství Protivín

JHC

Koubovský

7.10

Netolice Rybářství Protivín

JHC

Kozor

7.10

Březí Rybářství Lnáře

JHC

Makov

7.10

Čížová Blatenská ryba

JHC

Medvědnice

7.10

Strakonice Rybářství Protivín

JHC

Nad olší

7.10

Netolice Rybářství Protivín

JHC

Řiťovíz přední

7.10

Blatná Blatenská ryba

JHC

Společnice

7.10

Vráž u Písku Blatenská ryba

JHC

Zázvěřovský

7.10

Strakonice Rybářství Protivín

JHC

Dobrá voda

8.10

Bělčice Rybářství Lnáře

JHC

Dražský Smolivecký

8.10

Starý Smolivec Rybářství Lnáře

JHC

Haklovský Starý

8.10

Lesy a rybníky města ČB

JHC

Haranták

8.10

Horčápsko Blatenská ryba

JHC

Hluboký Hořejany

8.10

Hořejany Blatenská ryba

JHC

Hluboký u Čichtic

8.10

Netolice Rybářství Protivín

JHC

Končelovský

8.10

Rybářství Lnáře

JHC

Mošnička Velkorojický

8.10

Sedlice Blatenská ryba

JHC

Svojetín dolní

8.10

Protivín Rybářství Protivín

JHC

Agregát

9.10

SRŠ Rybářství Protivín

JHC

Mačkovský malý

9.10

Mačkov Blatenská ryba

JHC

Neštěstí

9.10

Netolice Rybářství Protivín

JHC

Nový Lnáře

9.10

Lnáře Dvůr Lnáře

JHC

Pilant dolní

9.10

Netolice Rybářství Protivín

JHC

Podvesný u Droužetic

9.10

Strakonice Rybářství Protivín

JHC

Sedlišťský

9.10

Strakonice Rybářství Protivín

JHC

Silnický

9.10

Bezdědovice Blatenská ryba

JHC

Smutný

9.10

Netolice Rybářství Protivín

JHC

Velkorojický

9.10

Rojice Blatenská ryba

JHC

Brychovský

10.10

Netolice Rybářství Protivín

JHC

Divák

10.10

Metly Rybářství Lnáře

JHC

Holubovský

10.10

Počaply Blatenská ryba

JHC

Luskovec dolní

10.10

Protivín Rybářství Protivín

JHC

Nový nad alejí

10.10

Netolice Rybářství Protivín

JHC

Nový u Černoháje

10.10

Netolice Rybářství Protivín

JHC

Velkorojický

10.10

Rojice Blatenská ryba

JHC

Veselský (10.-11.10.)

10.10

Nové Veselí Kinský Žďár

VYS

Bídník

11.10

Blatenka Blatenská ryba

JHC

Borek

11.10

Lesy a rybníky města ČB

JHC

Haltýř

11.10

Sousedovice Blatenská ryba

JHC

Hrádek

11.10

Bělčice Rybářství Lnáře

JHC

Chrástava

11.10

Strakonice Rybářství Protivín

JHC

Nerábov

11.10

Strakonice Rybářství Protivín

JHC

Pálenina hluboká

11.10

Strakonice Blatenská ryba

JHC

Pálenina mělká

11.10

Strakonice Blatenská ryba

JHC

Rožmberk (11.-13.10.)

11.10

Stará Hlína Rybářství Třeboň

JHC

Starý Tchořovice

11.10

Tchořovice Dvůr Lnáře

JHC

Starý u Krče

11.10

Protivín Rybářství Protivín

JHC

Turný dolní

11.10

Strakonice Rybářství Protivín

JHC

Zámecký

11.10

Rybářství Lnáře

JHC

Chmelná

12.10

Chmelná Rybářský spolek Chmelná

STC

Karaska

12.10

místo obvolat Český rybářský svaz, MO Čistá

STC

Metelka

12.10

Lipnice n. Sázavou ČRS Rybáři z Lipnice

VYS

Pustý

12.10

Blatná MO ČRS Strakonice

JHC

Rokytnice

12.10

u Tomšáku Rybářství Aš

KVK

Rybník ve Chmelné

12.10

Chmelná Rybářství Chmelná

STC

Řeka

12.10

Staré Ransko Rybářství Vysočiny

VYS

Sytno

12.10

Sytno Rybáři Stříbro

PLK

Štěpnický rybník

12.10

Na Baště Rybářství Telč

VYS

Výrov

12.10

Bor u Stříbra Rybáři Stříbro

PLK

Podroužek

13.10

Netolice Rybářství Protivín

JHC

Blatec (14.-15.3.)

14.10

Dívčice Rybářství Hluboká

JHC

Jordán

14.10

Střevač Schlikovský dvůr

HKK

Kocelovický Velký

14.10

Kocelovice Rybářství Lnáře

JHC

Kotulinský

14.10

Netolice Rybářství Protivín

JHC

Kratochvilský

14.10

Netolice Rybářství Protivín

JHC

Řepický dolní

14.10

Strakonice Rybářství Protivín

JHC

Skaličný

14.10

Blatenská ryba

JHC

Švejdův

14.10

Blatenská ryba

JHC

Agregát

15.10

SRŠ Rybářství Protivín

JHC

Barborka

15.10

Únice Blatenská ryba

JHC

Hlaváček

15.10

Hvožďany Rybářství Lnáře

JHC

Hoděmyšl malý

15.10

Hoděmyšl Blatenská ryba

JHC

Křemelný

15.10

Strakonice Blatenská ryba

JHC

Malovický dolní

15.10

Netolice Rybářství Protivín

JHC

Rybník Davidova mlýna

15.10

Staré Těchanovice Davidův mlýn

MSK

Škrabáček

15.10

Rybářství Lnáře

JHC

Špačkov

15.10

Staňkov Rybářství Třeboň

JHC

Zlý

15.10

Strakonice Blatenská ryba

JHC

Žofín

15.10

Blatenská ryba

JHC

Bučice

16.10

Rožďalovice Rybářství Chlumec n. Cidlinou

HKK

Buňkov (16.-18.10.)

16.10

Břehy u Přelouče ČRS MO Přelouč

PAK

Hadlíř

16.10

Lesy a rybníky města ČB

JHC

Hluboký u Dvorců

16.10

Protivín Rybářství Protivín

JHC

Chřešťovický velký

16.10

Chřešťovice Blatenská ryba

JHC

Mlýnský

16.10

Hostišovice Rybářství Lnáře

JHC

Potočný malý

16.10

Strakonice Rybářství Protivín

JHC

Prostřední u Dvorců

16.10

Protivín Rybářství Protivín

JHC

Žabakor

16.10

Březina u Mn. Hrad. Rybářství Chlumec n. Cidlinou

HKK

Žehuňský (16.-18.10.)

16.10

Žehuň Rybářství Chlumec n. Cidlinou

HKK

Bašta u Čichtic

17.10

Netolice Rybářství Protivín

JHC

Byňovský

17.10

Byňov Rybářství Nové hrady
Hejtman (17.-18.10.)

17.10

Budkov u Střížovic Rybářství Kardašova Řečice

JHC

Nahošín

17.10

Doubravice Blatenská ryba

JHC

Paštický

17.10

Rybářství Lnáře

JHC

Račanský

17.10

Rybářství Lnáře

JHC

Smyslov

17.10

Pole Dvůr Lnáře

JHC

Topič zadní

17.10

Blatná Blatenská ryba

JHC

Jezero u Nihošovic

18.10

Strakonice Rybářství Protivín

JHC

Lacinský

18.10

Myštice Rybářství Lnáře

JHC

Mešník

18.10

Strakonice Rybářství Protivín

JHC

Podhůrecký

18.10

Podruhlí Rybářství Lnáře

JHC

Semovický (18.-19.10.)

18.10

Semovice Rybářství Líšno

STC

Slatina chrašťovická

18.10

Chrašťovice Blatenská ryba

JHC

Svinětický přední

18.10

Netolice Rybářství Protivín

JHC

Telčovský

18.10

Koupě Blatenská ryba

JHC

Hradecký (19.-20.10.)

19.10

Tovačov Rybářství Tovačov

OLK

Jejkal (potvrz. mailem)

19.10

Podmyče NP Podyjí, Rybníky U Jejkala

JHM

Jenínský rybník

19.10

Jenín Chalupa Jenín

JHC

Jesenický ryb. (i 18.10)

19.10

Jeseník n./ Odrou Rybářské dr.Jeseník n. Odrou

MSK

Návesák (rybí hody)

19.10

Hrzín Hrzín – Skrýšov – Ratměříce

STC

Olše

19.10

Rybářství Aš

KVK

Podkostení Putim

19.10

Putim Blatenská ryba

JHC

Říhovka

19.10

Lipnice n. Sázavou ČRS Rybáři z Lipnice

VYS

Sedlo

19.10

Sedlo MO ČRS Strakonice

JHC

Tomšů

19.10

Hranice Rybářství Aš

KVK

Krouna velká

19.10

Krouna Rybářství Litomyšl

PAK

Podkostelní

20.10

Putim Blatenská ryba

JHC

Rabiň (20.-21.10.)

20.10

Protivín Rybářství Protivín

JHC

Tesla

20.10

Hranice Rybářství Aš

KVK

Borek

21.10

Rybářství Lnáře

JHC

Haklovský Nový

21.10

Lesy a rybníky města ČB

JHC

Horusický vel.(až 24.10)

21.10

Horusice Rybářství Třeboň

JHC

Jezera malá

21.10

Klínovice Blatenská ryba

JHC

Podtochovický

21.10

Blatenská ryba

JHC

Řežabina

21.10

Bratronice Blatenská ryba

JHC

Stříbrný

21.10

Netolice Rybářství Protivín

JHC

Bartoušovský

22.10

Bartoušov Schlikovský dvůr

HKK

Bělčický velký

22.10

Bělčice Rybářství Lnáře

JHC

Hajanský

22.10

Řečice Blatenská ryba

JHC

Hájek

22.10

Netolice Rybářství Protivín

JHC

Hluboký

22.10

Vodňany MH Vodňany

JHC

Nadýmač velký

22.10

Netolice Rybářství Protivín

JHC

Rendlíček

22.10

Březí nad Oslavou Kinský Žďár

VYS

Starochlumecký (i 23.)

22.10

Chlumec n/Cidlinou Rybářství Chlumec n. Cidlinou

HKK

Třetina

22.10

Strakonice Rybářství Protivín

JHC

Velký Bělčický

22.10

Bělčice Rybářství Lnáře

JHC

Zátavský

22.10

Zátaví Blatenská ryba

JHC

Korytný Oselce

23.10

Černice Klatovské rybářství

PLK

Malduchy

23.10

Leskovice Blatenská ryba

JHC

Mlačina

23.10

Hornosín Rybářství Lnáře

JHC

Námětek

23.10

Vodňany MH Vodňany

JHC

Spolský vel. (až 24.10.)

23.10

Libín Rybářství Třeboň

JHC

Strpský (23.-24.10.)

23.10

Netolice Rybářství Protivín

JHC

Amerika (24.-25.10.)

24.10

Františkovy Lázně Rybářství Mariánské Lázně

KVK

Černý

24.10

Babylon Domažlické městské lesy

PLK

Dolanský

24.10

Boletice VLS ČR s.p

JHC

Domin

24.10

Lesy a rybníky města ČB

JHC

Horčápský

24.10

Březnice Blatenská ryba

JHC

Jehnědský

24.10

Jehnědsko Blatenská ryba

JHC

Louženský

24.10

Protivín Rybářství Protivín

JHC

Nový Chřešťovice

24.10

Chřešťovice Blatenská ryba

JHC

Podcestný

24.10

Protivín Rybářství Protivín

JHC

Příbramovský

24.10

Vodňany MH Vodňany

JHC

Radov (24.-25.10)

24.10

Tchořovice Dvůr Lnáře

JHC

Sobík (24.-25.10.)

24.10

Zahrádka u Kovářova Orlík nad Vltavou

JHC

Struhovský

24.10

Blatenská ryba

JHC

Škrabák

24.10

Rybářství Lnáře

JHC

Branišovský M.

25.10

Lesy a rybníky města ČB

JHC

Březovka 2

25.10

Rybářství Aš

KVK

Černoveský 1.

25.10

Netolice Rybářství Protivín

JHC

Dlouhý kocelovický

25.10

Kocelovice Rybářství Lnáře

JHC

Holná (25.-30.10.)

25.10

Ratiboř Rybářství Kardašova Řečice

JHC

Hrubá louka

25.10

Pulkava, Plumlov VLS ČR s.p

JHC

Jevanský

25.10

Jevany ŠLP v Kostelci n. Č. lesy

STC

Kačírek

25.10

Vodňany MH Vodňany

JHC

Kaneček

25.10

Skaličany Blatenská ryba

JHC

Malduchy – Pustý

25.10

Blatenská ryba

JHC

Návesný

25.10

Lesy a rybníky města ČB

JHC

Proudnice (25.-26.10.)

25.10

Hradišťko II Rybářství Chlumec n. Cidlinou

HKK

Smrkovec

25.10

Smrkovec Klatovské rybářství

PLK

Sokolov malý

25.10

Křešice Blatenská ryba

JHC

Sokolov prostřední

25.10

Křešice Blatenská ryba

JHC

Starý u Nové Vsi

25.10

Protivín Rybářství Protivín

JHC

Zástavní

25.10

Protivín Rybářství Protivín

JHC

Betlém

26.10

Teplá Rybářství Mariánské Lázně

KVK

Březovka 1

26.10

Rybářství Aš

KVK

Čermenský rybník

26.10

Dolní Čermná Plundrovo rybářství

PAK

Dvořáčkův můstek

26.10

Lipnice n. Sázavou ČRS Rybáři z Lipnice

VYS

Kapličák

26.10

Sedlo Sedlo

JHC

Olšovec (26.-28.10.)

26.10

Jedovnice ATC Olšovec Jedovnice

JMK

Smiradice

26.10

Smiradice MO ČRS Strakonice

JHC

Špinka (26.-27.10)

26.10

Zábrodí Jan Kolowrat Krakowský

HKK

V Jamách

26.10

místo obvolat MO ČRS Strakonice

JHC

Volichov

26.10

Lipnice n. Sázavou ČRS Rybáři z Lipnice

VYS

Vrkoč (26.-28.10.)

26.10

Nová Ves u Pohoř. Rybníkářství Pohořelice

JHM

Ašský potok

27.10

líheň Rybářství Aš

KVK

Bezdrev (27.10.-11.1.)

27.10

Zliv Rybářství Hluboká

JHČ

Musík (27.-27.10.)

27.10

Dublovice Štičí líheň – ESOX

JHC

Sládkův rybníček

27.10

Lipnice n. Sázavou ČRS Rybáři z Lipnice

VYS

Vavřinecký (27.-28.10.)

27.10

Vavřinec Rybářství Chlumec n. Cidlinou

HKK

Bohdanečský (i 28.10.)

27.10

Lázně Bohdaneč Rybniční hospodářství s.r.o.

PAK

Buzický (28.-29.10.)

28.10

Buzice Blatenská ryba

JHC

Hubenov

28.10

Kocelovice Rybářství Lnáře

JHC

Vazebný

28.10

Rudolec Rybářství Růžička

VYS

Černoháj

29.10

Netolice Rybářství Protivín

JHC

Černý

29.10

Blatenská ryba

JHC

Dubský

29.10

Lesy a rybníky města ČB

JHC

Dvořiště (29.10-1.11.)

29.10

Dolní Slověnice Rybářství Třeboň

JHC

Klokočínský

29.10

Protivín Rybářství Protivín

JHC

Koželuh

29.10

Čížová Blatenská ryba

JHC

Malý Liběšický

29.10

Slatiny Schlikovský dvůr

HKK

Matrovický

29.10

Dlouhá Lhota Rybářství Chlumec n. Cidlinou

HKK

Měleč

29.10

Kocelovice Rybářství Lnáře

JHC

Nádržka V.V.

29.10

Lesy a rybníky města ČB

JHC

Prostřední Purkratice

29.10

Purkratice Blatenská ryba

JHC

Společný

29.10

Předotice Blatenská ryba

JHC

Starohuťský

29.10

Stará Huť Lesní a rybniční správa Zbiroh

PLK

Strašil

29.10

Nezdřev Dvůr Lnáře

JHC

Velký Navrátil

29.10

Hroní Libochová Rybářství Velké Meziříčí

VYS

Březina

30.10

Lesy a rybníky města ČB

JHC

Černoveský 2.

30.10

Netolice Rybářství Protivín

JHC

Hliněnský

30.10

Protivín Rybářství Protivín

JHC

Hnačov

30.10

Hnačov Klatovské rybářství

PLK

Kosořice

30.10

Návesní Rybářství Chlumec n. Cidlinou

HKK

Loviště

30.10

Vodňany MH Vodňany

JHC

Metelský (30.-31.10.)

30.10

Metly Rybářství Lnáře

JHC

Nákladní

30.10

Kovač Rybářství Chlumec n. Cidlinou

HKK

Prostřední Putim

30.10

Putim Blatenská ryba

JHC

Štěpnice

30.10

Osová Bítýška Obec Osová Bítýška

VYS

Třesický V. (30.-31.10.)

30.10

Kosičky Rybářství Chlumec n. Cidlinou

HKK

Bezděkovský

31.10

Bezděkov Dvůr Lnáře

JHC

Branišovský Velký

31.10

Lesy a rybníky města ČB

JHC

Bubovický

31.10

Bubovice Blatenská ryba

JHC

Hejný (31.10.-1.11.)

31.10

Šekov Orlík nad Vltavou

JHC

Hliněný

31.10

Vodňany MH Vodňany

JHC

Kočkov

31.10

Strakonice Rybářství Protivín

JHC

Mnichovický – malá strana

31.10

Mnichov Blatenská ryba

JHC

Ostruženský

31.10

Ostružno Schlikovský dvůr

HKK

Pláňava

31.10

Sedlice Blatenská ryba

JHC

Podleský

31.10

Praha – Uhříněves Štičí líheň – ESOX

JHC

Svojetín horní

31.10

Protivín Rybářství Protivín

JHC

Lodrant

31.10

Trusnov Rybářství Litomyšl

PAK

Cunát

1.11

Chraštice Blatenská ryba

JHC

Jandovec

1.11

Lesy a rybníky města ČB

JHC

M. Podvinice

1.11

Vodňany MH Vodňany

JHC

Mnichovský

1.11

Mnichov Blatenská ryba

JHC

Novec

1.11

Nalžovské Hory Klatovské rybářství

PLK

Okrouhlík

1.11

Strakonice Rybářství Protivín

JHC

Tringlovský velký

1.11

Netolice Rybářství Protivín

JHC

Vacíkovský

1.11

Tisov Rybářství Lnáře

JHC

Zradlo

1.11

Strakonice Rybářství Protivín

JHC

Zrcadlo (1.-2.11.)

1.11

Mlýnec u Kopidlna Rybářství Chlumec n. Cidlinou

HKK

Žár (1.-3.11.)

1.11

Žár (u Žumberka) Rybářství Nové Hrady

JHC

Datlík

2.11

Hradec Králové Městské lesy Hradec Králové

HKK

Nový rybník

2.11

Dlouhoňovice Plundrovo rybářství

PAK

Pod vepřínem

2.11

Mokřice obec Mokřice

STC

Bartoš Velký

4.11

Lesy a rybníky města ČB

JHC

Honýz

4.11

Rybářství Lnáře

JHC

Jaroslav.dolní (4.-8.11.)

4.11

Jaroslavice Rybníkářství Pohořelice

JHM

Kardaš (4.5.11.)

4.11

Kardašova Řečice Rybářství Kardašova Řečice

JHC

Novovrážský

4.11

Nová Vráž Blatenská ryba

JHC

Roudský

4.11

Ruda u Vel. Meziříčí M. Podstatzka-Lichtensteinová

VYS

Skaredý

4.11

Strakonice Rybářství Protivín

JHC

Vepřský velký

4.11

Netolice Rybářství Protivín

JHC

Vilímec

4.11

Skaličany Blatenská ryba

JHC

Vlkava

4.11

Vlkava Rybářství Chlumec n. Cidlinou

HKK

Hvězda (5.-6.11.)

5.11

Třebovice, Opatov Rybářství Litomyšl

PAK

Jezera velká

5.11

Klínovice Blatenská ryba

JHC

Kocanda

5.11

Horčápsko Blatenská ryba

JHC

Myslív velký (5.-6.11)

5.11

Myslív Klatovské rybářství

PLK

Nový Studenecký

5.11

Studenec u Třebíče Rybářství Velké Meziříčí

VYS

Pálenec velký (5.-6.11.)

5.11

Vrbno Dvůr Lnáře

JHC

Štěpánský

5.11

Mýto v Čechách Lesní a rybniční správa Zbiroh

PLK

Tálinský (5.-6.11.)

5.11

Tálín Rybářství Protivín

JHC

Velké Dářko (5.-6.11.)

5.11

Polička Kinský Žďár

VYS

Zlatohlav Velký

5.11

Újezdec Rybářství Lnáře

JHC

Červenský

6.11

Horní Bousov Rybářství Chlumec n. Cidlinou

HKK

Dražský Skaličany

6.11

Skaličany Blatenská ryba

JHC

Dubenský

6.11

Lesy a rybníky města ČB

JHC

Hmelař (6.-7.11.)

6.11

Úštěk Rybářství Doksy

LBK

Chmelař (6.-7.11.)

6.11

Úštěk Rybářství Doksy

LBK

Jaroměřský (6.-7.11)

6.11

Jaroměř Jan Kolowrat Krakowský

HKK

Křepín

6.11

Předmíř Rybářství Lnáře

JHC

Nerestecký (6.-7.11.)

6.11

Čimelice Orlík nad Vltavou

JHC

Pančál

6.11

Radobytce Blatenská ryba

JHC

Světský

6.11

Netolice Rybářství Protivín

JHC

Tripsovský

6.11

Netolice Rybářství Protivín

JHC

Vilímkovský

6.11

Netolice Rybářství Protivín

JHC

Dlouhopolský (7.-8.11.)

7.11

Dlouhopolsko Rybářství Chlumec n. Cidlinou

HKK

Dražský Koupě

7.11

Koupě Blatenská ryba

JHC

Dřemliny (7.-9.11.)

7.11

Vodňany MH Vodňany

JHC

Háje Malé

7.11

Metly Rybářství Lnáře

JHC

Hlavatecký

7.11

Netolice Rybářství Protivín

JHC

Lazy

7.11

Pozdyně Rybářství Lnáře

JHC

Markovec velký

7.11

Strakonice Rybářství Protivín

JHC

Mezholezský

7.11

Mezholezy Klatovské rybářství

PLK

Mokrý

7.11

Sedlice Blatenská ryba

JHC

Pazderna

7.11

Blatenská ryba

JHC

Bezruč (8.-10.11.)

8.11

Jistebník Chov ryb Jistebník

MSK

Brloh

8.11

Rybářství Lnáře

JHC

Černívský

8.11

Černíč Rybářství Lnáře

JHC

Hluboký u Kestřan

8.11

Protivín Rybářství Protivín

JHC

Ryšávek

8.11

Lesy a rybníky města ČB

JHC

Silnický

8.11

Strakonice Rybářství Protivín

JHC

Starý Putim

8.11

Písek Blatenská ryba

JHC

Stašov

8.11

Protivín Rybářství Protivín

JHC

Vráto

8.11

Netolice Rybářství Protivín

JHC

Závist

8.11

Skaličany Blatenská ryba

JHC

Závistský

8.11

Závist u V. Meziříčí M. Podstatzka-Lichtensteinová

VYS

Žabinec

8.11

Lesy a rybníky města ČB

JHC

Nečas

9.11

Břístev Rybářství Chlumec n. Cidlinou

HKK

Novorolský

9.11

Božičany ČRS MO Božičany

KVK

Panský rybník

9.11

Žíšov, Vavřinec MgA. Pavel Šich

STČ

Střela 1, 2

9.11

Střela MO ČRS Strakonice

JHC

Šušek

9.11

Písečná Plundrovo rybářství

PAK

Vyžlovský

9.11

Vyžlovka ŠLP v Kostelci n. Č. lesy

STC

Bílský

11.11

Bílsko Schlikovský dvůr

HKK

Bošilecký (11.-14.11)

11.11

Bošilec Rybářství Třeboň

JHC

Hodějovský

11.11

Třebkov Blatenská ryba

JHC

Hoskovský velký

11.11

Koupě Blatenská ryba

JHC

Jezero Kožlí

11.11

Kožlí u Čížové Blatenská ryba

JHC

Kovanický

11.11

Netolice Rybářství Protivín

JHC

Městský

11.11

Lesy a rybníky města ČB

JHC

Mlýnský u Mladějovic

11.11

Strakonice Rybářství Protivín

JHC

Panenský

11.11

Lesy a rybníky města ČB

JHC

Pivovarský prostřední

11.11

Netolice Rybářství Protivín

JHC

Podleský

11.11

Rybářství Lnáře

JHC

Rahovec H.

11.11

Lesy a rybníky města ČB

JHC

Tringlovský malý

11.11

Netolice Rybářství Protivín

JHC

Vražda

11.11

Březno u Ml. Bolesl. Rybářství Chlumec n. Cidlinou

HKK

Zahajský

11.11

Blatenská ryba

JHC

Borský

12.11

Protivín Rybářství Protivín

JHC

Bukový

12.11

Netolice Rybářství Protivín

JHC

Dražský Pacelice

12.11

Pacelice Blatenská ryba

JHC

Kněžské

12.11

Rybářství Lnáře

JHC

Ražický

12.11

Ražice Blatenská ryba

JHC

Třešňovský

12.11

Protivín Rybářství Protivín

JHC

Cehnický velký

13.11

Strakonice Rybářství Protivín

JHC

Háje Velké

13.11

Rybářství Lnáře

JHC

Merklínský

13.11

Merklín Klatovské rybářství

PLK

Novokoželský

13.11

Kožlí u Čížové Blatenská ryba

JHC

Pařez

13.11

Louňovice ŠLP v Kostelci n. Č. lesy

STC

Podveský

13.11

Újezd MH Vodňany

JHC

Představecký

13.11

Netolice Rybářství Protivín

JHC

Sokolov velký

13.11

Křešice Blatenská ryba

JHC

Stařeček

13.11

Lesy a rybníky města ČB

JHC

Těchařovický

13.11

Blatenská ryba

JHC

Vávrovský V.

13.11

Lesy a rybníky města ČB

JHC

Vepřský malý

13.11

Netolice Rybářství Protivín

JHC

Dlouhý u N. Dvorů

14.11

Nový Dvůr Blatenská ryba

JHC

Honzíkovský

14.11

u Chelčic MH Vodňany

JHC

Krejčí

14.11

Skaličany Blatenská ryba

JHC

Kuchyňka

14.11

Netolice Rybářství Protivín

JHC

Malívský

14.11

Bořice Blatenská ryba

JHC

Oblož

14.11

Chrašťovice Blatenská ryba

JHC

Oulehle

14.11

Protivín Rybářství Protivín

JHC

Planinský

14.11

Bělčice Rybářství Lnáře

JHC

Stejskal

14.11

Libáň Rybářství Chlumec n. Cidlinou

HKK

Strašovský (14.-15.11)

14.11

Strášov Rybářství Chlumec n. Cidlinou

HKK

V. Rýdlovka

14.11

u Chelčic MH Vodňany

JHC

Vondrovský

14.11

Netolice Rybářství Protivín

JHC

Záleský

14.11

Hornosín Rybářství Lnáře

JHC

Hajský Velký

15.11

Lesy a rybníky města ČB

JHC

Javorský

15.11

Hvožďany Rybářství Lnáře

JHC

Louňovický

15.11

Louňovice ŠLP v Kostelci n. Č. lesy

STC

Mošťana

15.11

Blatenská ryba

JHC

Návesný u Sudoměře

15.11

Strakonice Rybářství Protivín

JHC

Nový u Krče

15.11

Protivín Rybářství Protivín

JHC

Raputovský

15.11

Hvožďany Blatenská ryba

JHC

Sládkovský

15.11

Blatenská ryba

JHC

Topělecký

15.11

Topělec Blatenská ryba

JHC

Vítkovský malý

15.11

Protivín Rybářství Protivín

JHC

Vočert

15.11

Pozdyně Rybářství Lnáře

JHC

Svitavský dolní

15.11

Svitavy Rybářství Litomyšl

PAK

Bižička

16.11

Hradec Králové Městské lesy Hradec Králové

HKK

Velkoláz

17.11

Láz Blatenská ryba

JHC

Buchhamer

18.11

Blatná Blatenská ryba

JHC

Hlybeňský

18.11

Rybářství Lnáře

JHC

Homolský

18.11

Lesy a rybníky města ČB

JHC

Myslivna

18.11

Netolice Rybářství Protivín

JHC

Oblouček

18.11

Březnice Blatenská ryba

JHC

Opatovický (18.-21.11.)

18.11

Domanín Rybářství Třeboň

JHC

Šáchovec

18.11

Jevany ŠLP v Kostelci n. Č. lesy

STC

Vlhlavský (18.-19.11.)

18.11

Vlhlavy Rybářství Hluboká

JHC

Malkovský

19.11

Rybářství Lnáře

JHC

Požár

21.11

Srbín ŠLP v Kostelci n. Č. lesy

STC

Výskyt

30.11

Hradec Králové Městské lesy Hradec Králové

HKK

 

Zdroj: Naše voda, jednotlivá rybářství, obce

 

Související rubriky: Co bychom měli vědět o vodě, Podnikání s vodou a zákony, Rybářství a rybníkářství, Voda a naše peněženka