V obcích Horní Loděnice a Hraničné Petrovice bude dne 20. 9. 2013 přerušena dodávka vody

Aktualizováno 13. září 2013 | Rubrika: Čistota vody a rekreace , Voda a naše peněženka

pípa,kohoutek - IMG_1914

Společnost MORAVSKÁ VODÁRENSKÁ, a.s.(MOVO)  informuje o přerušení dodávek pitné vody v obcích Horní Loděnice a Hraničné Petrovice, v pátek 20. 9. 2013, v době od 8:00 – 16:00 hodin. Upozornila na to mluvčí MOVO Markéta Bártová.

Odstávka vody bude z důvodu servisních prací na vodovodní síti – rekonstrukce přivaděče, náhradní zásobování bude zajištěno cisternami. O odstávce vody byli obyvatelé vyrozuměni s dostatečným předstihem. Byli informováni dopisem, pracovníky vodárny, popř. místním rozhlasem na MMZ nebo vyvěšením informačních letáčků. Odběratelé zaregistrovaní do služby SMS INFO budou navíc vyrozuměni pomocí SMS zpráv zasílaných zdarma na mobil.

V této souvislosti vyzývá společnost MOVO  všechny odběratele k předzásobení se pitnou vodou i pro užitkové účely. V průběhu vypouštění, napouštění a následující den po obnovení dodávky vody lze předpokládat v některých objektech snížení tlaku a možný zákal vody. Pozor: V průběhu prací může dojít ke zkušebnímu napouštění vodovodního řadu, a tím k dočasnému obnovení dodávky vody.

Naše voda, foto Naše voda – Nina Havlová

 

Související rubriky: Čistota vody a rekreace, Voda a naše peněženka, Vodovody a kanalizace