V obcích Horka nad Moravou, Skrbeň a Chomoutov bude přerušena dodávka vody

Aktualizováno 27. března 2015 | Rubrika: Čistota vody a rekreace , Co bychom měli vědět o vodě

pítko pumpa voda veřejný vodovod

Společnost MORAVSKÁ VODÁRENSKÁ, a.s. (MOVO) informuje o přerušení dodávek pitné vody v obcích Horka nad Moravou, Skrbeň a Chomoutov v úterý 31. 3. 2015, v době od 8:00 – 16:00 hodin. Sdělila to dnes mluvčí společnosti Markéta Bártová.

Odstávka vody bude z důvodu servisních prací na vodovodní síti – nové vystrojení armaturních šachet, náhradní zásobování bude zajištěno stacionárními kontejnery.

O odstávce vody byli obyvatelé vyrozuměni s dostatečným předstihem. Byli informováni dopisem, pracovníky vodárny, popř. místním rozhlasem na MMZ nebo vyvěšením informačních letáčků. Odběratelé zaregistrovaní do služby SMS INFO budou navíc vyrozuměni pomocí SMS zpráv zasílaných zdarma na mobil.

V této souvislosti vyzývá společnost MORAVSKÁ VODÁRENSKÁ, a.s., všechny odběratele k předzásobení se pitnou vodou i pro užitkové účely. V průběhu vypouštění, napouštění a následující den po obnovení dodávky vody lze předpokládat v některých objektech snížení tlaku a možný zákal vody.

V průběhu prací může dojít ke zkušebnímu napouštění vodovodního řadu, a tím k dočasnému obnovení dodávky vody.

V případě dotazů volejte na zákaznickou linku MOVO: 840 668 668

Naše voda, ilustrační foto Naše voda – Nina Havlová

Související rubriky: Čistota vody a rekreace, Co bychom měli vědět o vodě, Nápoje a voda v potravinách, Podnikání s vodou a zákony, Voda a naše peněženka, Vodovody a kanalizace