V obcích Benkov, Střelice a Renoty bude dne 17. 4. 2014 přerušena dodávka vody

14. dubna 2014 | Rubrika: Čistota vody a rekreace , Podnikání s vodou a zákony

kohoutek-umyvadlo11-328x2451

Společnost MORAVSKÁ VODÁRENSKÁ, a.s. informuje o přerušení dodávek pitné vody ve třech obcích –  Benkov, Střelice a Renoty, ve čtvrtek 17. 4. 2014, v době od 6:00 – 16:00 hodin.

Informovala o tom dnes mluvčí MOVO Markéta Bártová s tím, že důvodem odstávky je propojení technologické části potrubí ve VDJ Benkov a bude se týkat všech odběratelů ve zmíněných obcích. Náhradní zásobování bude zajištěno cisternami s pitnou vodou.

O odstávce vody byli obyvatelé vyrozuměni s dostatečným předstihem. Byli informováni dopisem, pracovníky vodárny, popř. místním rozhlasem na MMZ nebo vyvěšením informačních letáčků. Odběratelé zaregistrovaní do služby SMS INFO budou navíc vyrozuměni pomocí SMS zpráv zasílaných zdarma na mobil.

V této souvislosti vyzývá společnost MORAVSKÁ VODÁRENSKÁ, a.s., všechny odběratele k předzásobení se pitnou vodou i pro užitkové účely. V průběhu vypouštění, napouštění a následující den po obnovení dodávky vody lze předpokládat v některých objektech snížení tlaku a možný zákal vody. Pozor: V průběhu prací může dojít ke zkušebnímu napouštění vodovodního řadu, a tím k dočasnému obnovení dodávky vody.

V případě dotazů volejte na zákaznickou linku MOVO: 840 668 668

Naše voda, ilustrační foto archiv Naše voda

Související rubriky: Čistota vody a rekreace, Podnikání s vodou a zákony, Voda a naše peněženka, Vodovody a kanalizace