V obci Smržice bude ve čtvrtek 15. 8. 2013 přerušena dodávka vody

12. srpna 2013 | Rubrika: Čistota vody a rekreace , Voda a naše peněženka

stará pumpa IMG_0481

Společnost MORAVSKÁ VODÁRENSKÁ, a.s. (MOVO) informuje o přerušení dodávek pitné vody pro celou obec Smržice, ve čtvrtek 15. 8. 2013, v době od 14:00 – 18:00 hodin. Sdělila to dnes mluvčí MOVO Markéta Bártová.

Odstávka vody bude z důvodu opravy vodovodu na ulicích Olší a Blíšťka, náhradní zásobování pitnou vodou bude zajištěno cisternami.

O odstávce vody byli obyvatelé vyrozuměni s dostatečným předstihem. Byli informováni dopisem, pracovníky vodárny, popř. místním rozhlasem na MMZ nebo vyvěšením informačních letáčků. Odběratelé zaregistrovaní do služby SMS INFO budou navíc vyrozuměni pomocí SMS zpráv zasílaných zdarma na mobil.

V této souvislosti vyzývá společnost MORAVSKÁ VODÁRENSKÁ, a.s., všechny odběratele k předzásobení se pitnou vodou i pro užitkové účely. V průběhu vypouštění, napouštění a následující den po obnovení dodávky vody lze předpokládat v některých objektech snížení tlaku a možný zákal vody. Pozor: V průběhu prací může dojít ke zkušebnímu napouštění vodovodního řadu, a tím k dočasnému obnovení dodávky vody.

V případě dotazů volejte na zákaznickou linku MOVO: 840 668 668

Naše voda

 

Související rubriky: Čistota vody a rekreace, Voda a naše peněženka, Vodovody a kanalizace