NP České Švýcarsko připravil nové infomateriály pro své návštěvníky

18. dubna 2014 | Rubrika: Čistota vody a rekreace , Co bychom měli vědět o vodě

Ledňáček - NP České Švýcarsko

Správa národního parku České Švýcarsko (NP) připravila nové vydání zpravodaje České Švýcarsko, tematicky laděného k 50. výročí ochrany Pravčické brány a 10. výročí vzniku ptačí oblasti Labské pískovce. Informoval o tom mluvčí NP Tomáš Salov.

Detailní přehled o dění v nadcházející sezóně poskytne brožura Akce pro veřejnost 2014, která obsahuje bližší informace o konání pěti desítek exkurzí, přednášek, výletů či oslav. Užitečným pomocníkem pro všechny výletníky je brožura Turistické jízdní řády 2014, která vyšla v kooperaci celé řady partnerů v Českosaském Švýcarsku. Výběr z jízdních řádů je přizpůsoben potřebám výletníků tak, aby plánování tras bylo co nejjednodušší. Brožura vybízí návštěvníky k poznání výhod nezávislosti na osobní automobilové přepravě.

Veškeré infomateriály návštěvníci získají nejpozději po oficiálním zahájení turistické sezóny (v posledním dubnovém týdnu) v regionálních informačních centrech. Zpravodaj České Švýcarsko a Akce pro veřejnost jsou k dispozici také ke stažení na www.npcs.cz, v sekci Pro návštěvníky i místní – Publikace ke stažení (nebo kliknutím na titulní stránku v tomto článku).

Naše voda, ilustrační foto NP České Švýcarsko

Související rubriky: Čistota vody a rekreace, Co bychom měli vědět o vodě, Prevence povodní, voda v krajině