V některých obcích regionu Litovel nepoteče v úterý 17. března voda

11. března 2015 | Rubrika: Co bychom měli vědět o vodě , Nápoje a voda v potravinách

pítko pumpa voda veřejný vodovod

Společnost MORAVSKÁ VODÁRENSKÁ, a.s. informuje o přerušení dodávek pitné vody v obcích, zásobovaných přivaděčem vody Litovel – Březové, v úterý 17. 3. 2015, v době od 6:30 – 20:00 hodin. Informovala o tom mluvčí společnosti Markéta Bártová.

Odstávka vody bude z důvodu servisních prací na vodovodní síti – nového vystrojení armaturních šachet a bude se týkat těchto obcí: Lhota nad Moravou, Hynkov, Březové, Střeň, Mezice, Náklo, Příkazy, Čerlinka – předávací místo Střeň (Pňovice, Žerotín, Hnojice…). Náhradní zásobování bude zajištěno stacionárními kontejnery.

O odstávce vody byli obyvatelé vyrozuměni s dostatečným předstihem. Byli informováni dopisem, pracovníky vodárny, popř. místním rozhlasem na MMZ nebo vyvěšením informačních letáčků. Odběratelé zaregistrovaní do služby SMS INFO budou navíc vyrozuměni pomocí SMS zpráv zasílaných zdarma na mobil.

V této souvislosti vyzývá společnost MORAVSKÁ VODÁRENSKÁ, a.s., všechny odběratele k předzásobení se pitnou vodou i pro užitkové účely. V průběhu vypouštění, napouštění a následující den po obnovení dodávky vody lze předpokládat v některých objektech snížení tlaku a možný zákal vody. Pozor: V průběhu prací může dojít ke zkušebnímu napouštění vodovodního řadu, a tím k dočasnému obnovení dodávky vody.

V případě dotazů volejte na zákaznickou linku MOVO: 840 668 668

Naše voda, ilustrační foto Naše voda – Nina Havlová

Související rubriky: Co bychom měli vědět o vodě, Nápoje a voda v potravinách, Podnikání s vodou a zákony, Voda a naše peněženka, Vodovody a kanalizace