Národní park České Švýcarsko vyhlásil další vědomostní soutěž

1. února 2013 | Rubrika: Čistota vody a rekreace

Pravčická_brána_(2)

Své znalosti o přírodě mohou zájemci prověřit od ledna ve třináctém ročníku vědomostní soutěže “Za poznáním Českosaského Švýcarska”, kterou vyhlašuje Správa Národního parku České Švýcarsko. Informoval o tom mluvčí parku Tomáš Salov.

Letošním nosným tématem jsou savci našich národních parků. Účast v soutěži není věkově ani jinak omezena. Stačí, pokud soutěžící zašlou své odpovědi na otázky na adresu správy národního parku, nebo vyplní a odešlou internetový formulář. Otázky, pravidla soutěže i internetový formulář jsou zveřejněny na internetových stránkách http://www.npcs.cz/vedomostni-soutez.

“Soutěžící, kteří zašlou správné odpovědi na všechny otázky, postoupí do závěrečného slosování o zajímavé věcné ceny,” říká Jakub Juda z oddělení vztahů s veřejností Správy Národního parku České Švýcarsko, a dodává: “Jsme přesvědčeni, že se účastníci nejen pobaví, ale také osvěží řadu znalostí o naší přírodě.”

Soutěž není nijak věkově omezena, losování vždy tří výherců však proběhne v několika věkových kategoriích. Uzávěrka soutěže je 31. května 2013. Vědomostní soutěž patří k již tradičním soutěžím, které Správa Národního parku České Švýcarsko vyhlašuje, první ročník se konal jižv roce 2001.

Naše voda

Související rubriky: Čistota vody a rekreace