Nakupujte levněji na portálu Váš majetek

Aktualizováno 11. listopadu 2011 | Rubrika: Podnikání s vodou a zákony , Výběrová řízení

IMG_5447 bazén na zahradě

Ojedinělou databázi dražeb, aukcí a prodejů státního a v exekucích zabaveného majetku lze od počátku tohoto měsíce najít na webové adrese www.vasmajetek.cz. Podle ředitele projektu Davida Hlinky lze tímto způsobem nakoupit různý majetek až za poloviční cenu oproti ceně na trhu.

Majetek je na portálu rozdělen do tří sekcí – drobný majetek, automobily a nemovitosti. Celá databáze drobného majetku je k dispozici zdarma, přístup k nabídkám automobilů a nemovitostí je zpoplatněn ve dvou tarifech. Do konce listopadu je pro návštěvníky k dispozici bonusový kód, který je zobrazen na hlavní straně portálu a díky kterému může pro začátek uživatel vyhledávat ve všech sekcích zcela zdarma.

Portál přitom nabízí pro většinu lidí těžko dostupné informace o připravovaných, probíhajících i již proběhnutých dražbách, aukcích a prodejích. Ty totižnejsou široké veřejnosti centrálně dosud nikde k dispozici.

V rámci portálu se mimo jiné v současné době nabízí aktuálně k prodeji například několik set různých pozemků, ceny jsou přitom o 30 až 50 procent nižší, než je obvyklé. A například za 21 000 korun si lze třeba pořídit stádo skotu.

Petr Havel

 

Související rubriky: Podnikání s vodou a zákony, Výběrová řízení