Nadace Partnerství vyhlásila výsledky soutěže „Pro vodu“

Aktualizováno 26. března 2015 | Rubrika: Čistota vody a rekreace , Co bychom měli vědět o vodě

vyhlášení soutěže Pro vodu 2015 - IMG_3582_-_kopie

Celkem pět cen dnes udělila odborná porota soutěže „Pro vodu – cena Nestlé za inovativní projekty hospodaření s vodou“ soutěžícím v kategoriích „Budova a technologie“ a Město a krajina“.

Ceny dnes za přítomnosti redakce portálu Naše voda předávali vítězným studentům ředitel nadace Partnerství Miroslav Kundrata a zástupce společnosti Nestlé Pavel Novák.

Porota udělila dvě první místa, a to dvojici Adéla Svejkovská – Pavla Šanderová (na doprovodném foto) za projekt „Obytný soubor Vinice v Plzni“, druhou vítězkou se stala Lucie Pančíková za projekt „Vzduch do vody, zvýší úspory“. Druhé místo udělila porota hned trojici studentů – David Havíř, Viktor Fůra a Michal Roško uspěli s prezentací s názvem „Kapka“. Také třetí místo obsadili dva soutěžící – Eliška Pomyjová s projektem „Propojení – Žluté lázně“ a Jakub Sládek s prezentací s názvem „Náplavka v Plzni – Od jezu k vyhlídce“.

Slavností vyhlášení soutěže a předání cen se uskutečnilo v HUB Praha, v Drtinově ulici v Praze 5.

Naše voda, foto Naše voda – Nina Havlová

Související rubriky: Čistota vody a rekreace, Co bychom měli vědět o vodě, Nápoje a voda v potravinách, Podnikání s vodou a zákony, Prevence povodní, voda v krajině, Voda a naše peněženka, Vodovody a kanalizace