Na Flošnu se blíží teplé dny

Aktualizováno 14. května 2013 | Rubrika: Čistota vody a rekreace

bazen-ilustrační foto

Předpověď počasí slibuje od středy do neděle 19. 5. několik slunečných dnů s letními teplotami. Na Koupališti Flošna je vše připraveno ke slunění a vodním radovánkám, oznámila dnes mluvčí města Hradec Králové Magdaléna Vlčková.

Dětský bazén bude v těchto dnech vyhříván na 26°C. Ostatní bazény jsou přihřívány na teploty kolem 20°C. Všechny atrakce včetně obou tobogánů jsou plně v provozu, kromě skluzavky Jump, která je prozatím z technických důvodů odstavena. Otevírací doba je od 10 do 18 hodin, vstupné na celý den při přihřívaných bazénech činí 50 korun v hotovosti, 45 korun na městskou kartu a 35 korun na čipové hodinky. Děti do 120 cm mají na koupaliště vstup zdarma.

Do letošní sezóny proběhlo na Koupališti Flošna několik změn. Došlo k výměně dlažby v šatnách a na toaletách za dlažbu s hrubším povrchem, aby se zvýšila bezpečnost návštěvníků koupaliště. V šatnách byl zdvojnásoben počet úložných skříněk. Oba kurty plážového volejbalu byly doplněny novým pískem.

Návštěvníci se budou moci slunit kolem bazénu na nových lehátkách. Koupaliště Flošna má k dispozici i nové aerodynamické čluny na tobogány.

¨Naše voda

Související rubriky: Čistota vody a rekreace