Na 95 procent zákazníků je spokojeno s kvalitou služeb 1.SčV

Aktualizováno 12. listopadu 2012 | Rubrika: Voda a naše peněženka , Vodovody a kanalizace

ilustrační foto

S celkovou úrovní služeb vodárenské společnosti 1.Sčv je spokojeno 95% zákazníků, což je nad úrovní dlouhodobého průměru trhu podobných segmentů, který dosahuje 88 %. Vyplývá to z výzkumu agentury IBRS – International Business and Research Services, informovala mluvčí 1. SčV Kristina Blaszczyková. 

V rámci každoročního průzkumu zjišťovala 1. SčV, a.s. míru spokojenosti svých odběratelů. V regionu spravovaném touto společností, tedy na Příbramsku, Praze východ a západ, vyjádřilo svůj názor na tři stovky individuálních zákazníků,  padesát bytových družstev a  padesát  firem.

„Průzkum spokojenosti zákazníků je efektivním způsobem, jak zvyšovat úroveň námi poskytovaných služeb. Letos opět provedla telefonické dotazování společnost IBRS,“ uvedla  Blaszczyková.

„Největší spokojenost jsme zaznamenali u bytových družstev, kde je spokojenost osmadevadesátiprocentní a tříprocentního nárůstu oproti loňsku jsme dosáhli u firemních zákazníků,“ vysvětlila Blaszczyková s tím, že téměř absolutní míru spokojenosti zaznamenali ještě u měření profesionality svých zaměstnanců.

Zákazníci 1. SčV vyjádřili také vysokou spokojenost s kvalitou dodávané pitné vody, přesně 92 %. Vodu z kohoutku používá ke konzumaci 88 % oslovených zákazníků. „Celková spokojenost zákazníků s našimi službami se letos zvýšila o jedno procento a doufáme, že se nám tento trend rostoucí spokojenosti podaří udržet i pro příští rok,“ dodala Kristina Blaszczyková.

1. SčV, a.s. je  provozovatelem vodovodů a kanalizací v majetku obcí a měst na Příbramsku, Praze-západ a Praze-východ. Společnost zásobuje pitnou vodou 110 tisíc obyvatel a spravuje 777kilometrů vodovodní sítě a 534 kilometrů kanalizačních stok. K lepší a dostupnější informovanosti  zákazníků slouží zákaznické centrum v Příbrami a kontaktní místa v Sedlčanech, Mníšku pod Brdy, Říčanech, Českém Brodě a Jesenici a bezplatná  zákaznická  linka 800  454 545. 1. SčV, a.s.  je členem skupiny Veolia Voda, která  je největší světovou společností v oblasti vodohospodářství.

Naše voda

 

Související rubriky: Voda a naše peněženka, Vodovody a kanalizace