Minigranty Veolia podpoří na severu Čech projekty téměř za milion korun

Aktualizováno 25. července 2016 | Rubrika: Čistota vody a rekreace , Co bychom měli vědět o vodě

minigranty Veolia PVK 2016

Zaměstnanci společnosti Severočeské vodovody a kanalizace, a.s. (SčVK) i letos využili v pořadí již 9. ročník Minigrantů Nadačního fondu Veolia k realizaci projektů, které sami organizují i k uskutečnění těch, kterým důvěřují a osobně je doporučují. Uvedla to mluvčí SčVK Iveta Kardianová.

V letošním roce Minigranty Nadačního fondu Veolia podpoří na severu Čech 31 projektů v celkové hodnotě 900 702 Kč. Společnost SčVK dává svým zaměstnancům tuto příležitost, aby podpořili potřebné ve svém okolí. Vzhledem k rozsáhlé oblasti, kde SčVK provozuje svoji činnost, putuje pomoc do měst, obcí i jednotlivým lidem napříč územím dvou krajů, Ústeckého a Libereckého. Za devět let rozdělování Minigrantů Nadačního fondu Veolia bylo podpořeno celkem 179 projektů celkovou finanční částkou 5 446 170 Kč.

„V uplynulých letech, stejně jako letos, byly podpořeny projekty, které pomohly uskutečnit řadu dobrých aktivit ze sportu zdravých i handicapovaných dětí, zorganizovat turnaje, setkávání a pomohly zajistit i běžnou pravidelnou činnost lidí, kteří se denně angažují, a není jim lhostejné, co se kolem nich děje. Dalo by se říci, že finance z Minigrantů  pomáhají bez ohledu na věk, fyzickou, duševní a společenskou zdatnost všech zúčastněných. Nejdůležitějším hlediskem při výběru podpory je potřebnost a u zaměstnanců chuť pomáhat a být při tom,“ zdůrazňuje Kardianová.

Naše voda, ilustrační foto Naše voda (minigranty v PVK)

Související rubriky: Čistota vody a rekreace, Co bychom měli vědět o vodě, Podnikání s vodou a zákony, Vodovody a kanalizace