Milovníci vinařské turistiky mohou využít aplikaci od Wine of Czechia

Aktualizováno 4. července 2017 | Rubrika: Čistota vody a rekreace , Co bychom měli vědět o vodě

víno - degustace nalévání - IMG_9471_B

Na vinařské mapě Wine of Cechia | Víno z Česka lze nyní jednoduše vyhledat cokoli i podle názvu. Po zadání i jen části jména vinařství, penzionu nebo vinotéky mapa nabídne vstup přímo na hledané místo.

Mapa je podle autorů vhodná pro nákupy vín, pro tipy, kde si vypít skleničku i jako průvodce pro příznivce vinařské turistiky. Spolu s producenty vín jsou na mapě i oblíbené sklepy a turisty vyhledávaná nabídka hotelů a penzionů, profily míst mohou obsahovat i videa. Na mapě najdete také prodejny vína, vinné bary, restauranty, bistra i vinárny. U každého z míst je možné přidávat kontakty, ale i otevírací hodiny, dostupnost parkování a mnoho dalších údajů.

Populární funkcí jsou medaile. Pokud tuzemské vinařství uspěje na významné zahraniční soutěži, objeví se název a ročník této soutěže na jeho kartě a podle této funkce lze i oceněná medailová vinařství hledat. Zvolíte-li v pokročilém filtrování pod nabídkou Medaile název soutěže, objeví se na mapě pouze ta vinařství, která na této soutěži medailově uspěla. To platí nejen pro letošní světové soutěže, ale i loňské, takže najít úspěšné a oceněné tuzemské vinaře z francouzské Vinalies Internationales 2017, britské Decanter 2017, španělské Bacchus 2016 nebo jihokorejské Asia Wine Trophy 2016 a mnoha a mnoha dalších je otázkou vteřiny.

Další informace na: https://www.mapotic.com/wineofczechia

Naše voda, ilustrační foto Naše voda – Nina Havlová

 

 

Související rubriky: Čistota vody a rekreace, Co bychom měli vědět o vodě, Nápoje a voda v potravinách, Podnikání s vodou a zákony