Mezinárodní vodařská konference ve Zlíně

Aktualizováno 14. března 2016 | Rubrika: Nejčtenější , Podnikání s vodou a zákony

konnn

Ve dnech 17. až 18. března proběhne v kongresovém sále Hotelu Moskva ve Zlíně jubilejní 20. ročník mezinárodní vodohospodářské konference VODA ZLÍN 2016, kterou pořádají společnosti MORAVSKÁ VODÁRENSKÁ, a.s. a společnost VODING HRANICE, pod záštitou ministra zemědělství České republiky, Sdružení SOVAK a primátora města Zlína.

Letošní konferenci VODA ZLÍN 2016 slavnostně zahájí generální ředitel společnosti MORAVSKÁ VODÁRENSKÁ, Martin Bernard a v čestném předsednictvu zasednou další významní hosté,“ řekla Markéta Bártová ze společnosti Moravská vodárenská.

Během dvoudenního odborného setkání se ve třech blocích přednášek účastníci seznámí s novinkami a zajímavostmi z oblasti technologie, výroby a distribuce pitné vody, které budou prezentovány odborníky z České a Slovenské republiky. Ve čtvrtek večer je pro všechny účastníky konference připraven společenský večer.

Konference Voda Zlín 2016 je určena zejména pro technology, pracovníky laboratoří, specialisty a manažery z oblasti pitné vody, plánování a výstavby. V naší republice jde o jedno z největších setkání vodohospodářů, zástupců státních orgánů, výzkumných pracovníků a zástupců firem působících v oblasti vodohospodářství, vodních staveb a systémů pro úpravu a kontrolu pitné vody. Na letošní konferenci přijede 140 účastníků, mezi nimi 31 přednášejících a 16 vystavovatelů.

Naše voda

Související rubriky: Nejčtenější, Podnikání s vodou a zákony, Vodovody a kanalizace