Mezinárodní vodařská konference ve Zlíně se blíží

13. března 2017 | Rubrika: Čistota vody a rekreace , Co bychom měli vědět o vodě

MOVO voda Zlín

Ve dnech 16. až 17. března proběhne v kongresovém sále Hotelu Moskva ve Zlíně již 21. ročník mezinárodní vodohospodářské konference VODA ZLÍN 2017. Připomíná to mluvčí společnosti MORAVSKÁ VODÁRENSKÁ (MOVO) Markéta Bártová.

Akci pod záštitou ministra zemědělství Mariana Jurečky spolu s MOVO pořádají společnosti VODING HRANICE, Sdružení SOVAK a primátor statutárního města Zlín. Během dvoudenního odborného setkání se ve třech blocích přednášek účastníci seznámí s novinkami a zajímavostmi z oblasti technologie, výroby a distribuce pitné vody, plánování a výstavby, které budou prezentovány odborníky z České a Slovenské republiky.

Konference VODA ZLÍN každoročně přivítá více než 200 účastníků z řad vodohospodářů, zástupců státních orgánů, výzkumných pracovníků a zástupců firem působících v oblasti vodohospodářství, vodních staveb a systémů pro úpravu a kontrolu pitné vody.

Naše voda, foto: MOVO

Související rubriky: Čistota vody a rekreace, Co bychom měli vědět o vodě, Nápoje a voda v potravinách, Podnikání s vodou a zákony, Vodovody a kanalizace