Luhačovický hotel Alexandria získal pátý titul Czech Hotel Awards

29. března 2017 | Rubrika: Čistota vody a rekreace , Co bychom měli vědět o vodě

lázně Alexandria Paper Life

Páté vítězství v dosavadních šesti ročnících soutěže Czech Hotel Awards zaznamenal wellness hotel Alexandria patřící akciové společnosti Lázně Luhačovice, v kategorii nejlepších Spa & Wellness hotelů ve Zlínském kraji. Informovala o tom agentura Paper Life.

Slavnostní vyhlášení výsledků se uskutečnilo v úterý 28. 3. 2017 v Praze za účasti několika stovek hoteliérů, odborníků z oblasti hotelnictví a médií. Cenu převzala obchodní manažerka hotelu Monika Dobiášová. Czech Hotel Awards je soutěž o titul nejoblíbenějšího hotelu v České republice, je přehlídkou českých hotelů nabízejících nejkvalitnější služby a klade si za cíl zmapovat a zviditelnit nejlepší hotely po celé České republice. Ocenění pro Hotel roku 2017 jsou udělována pro každý kraj a pražský obvod. Nominované hotely jsou registrovány na oficiálních webových stránkách soutěže www.hotelawards.cz, kde pro svůj nejoblíbenější hotel v kategoriích 3, 4, 5 hvězd a Wellness & spa hlasuje veřejnost.

Hotel Alexandria dosahuje meziročně významné nárůsty výkonů, tržeb, obsazenosti pokojů a spokojenosti jeho hostů. Svou pobytovou nabídkou ubytovacích, gastronomických a volnočasových relaxačních služeb, jejich kvalitou a úrovní, se řadí mezi nejlepší a vyhledávané hotely své kategorie nejen ve Zlínském kraji. Letošní produkt „Víkend pro single cestovatele v hotelu Alexandria“ byl oceněn Centrálou cestovního ruchu Východní Moravy jako HIT sezóny pro rok 2017. Tentýž produkt byl letos oceněn i druhým místem v celostátní soutěži Velká cena cestovního ruchu 2016/2017. Hotel Alexandria je členskou organizací AHR ČR od roku 1998. V minulosti patřil mezi renomované hotelové zařízení v ČSR. V roce 2010 prošel rozsáhlou modernizační rekonstrukcí a přístavbou do kategorie 4 *.

O pohodlí návštěvníků se stará 60 zaměstnanců hotela. Ročně využije služby hotelu Alexandria více než 7 000 osob.

Více informací je na: www.HotelAlexandria.cz , www.lazneluhacovice.cz

Naše voda, foto: Paper Life

Související rubriky: Čistota vody a rekreace, Co bychom měli vědět o vodě, Podnikání s vodou a zákony