Letošní Vánoce obohatí Božkov vaječný likér příchutí vanilky

14. listopadu 2011 | Rubrika: Nápoje a voda v potravinách

VAJECNY_LIKER_2_cmyk

Tradiční Božkov vaječný likér z produkce Stocku Plzeň obohatí letošní vánoční trhy inovovaným složením obohaceným o vanilku. Informoval o tom dnes mediální zástupce Stocku Jiří Janoušek.

„Vanilkovou variantu vaječného likéru jsme zařadili na základě tržních průzkumů, které prokázaly, že se jedná o mimořádně žádanou příchuť,“ uvedl brand manažer značky Božkov Pavel Neubert. Podle něho čeká řadu vaječných likérů v dohledné době rozšíření ještěo další chuťové alternativy.

Božkov Vaječný likér Vanilka stejně jako klasický Božkov Vaječný likér se vyrábějí z absolutně přírodních surovin. Oba produkty přitom vynikají mimořádně vysokým obsahem čerstvých vajec. Vaječné likéry z Božkova obsahují 140 gramů čerstvých vajec na litr, což je dvojnásobné množství oproti jiným výrobkům na trhu. „Novinku nasazujeme na předvánoční trh, kdy je tradičně po likérech největší poptávka,“ konstatoval Neubert. Podle něho však má nový Božkov Vaječný likér Vanilka ambice na úspěšný odbyt v průběhu celého roku.

Božkov Vaječný likér Vanilka je součástí produktové řady Božkov, která je nejúspěšnější výrobkovou linií v segmentu lihovin v České republice. Tuzemák Božkov Tuzemský je vůbec nejprodávanější značkou na českém trhu, Božkov Vodce patří první příčka v kategorii vodek a kultovní zelená Božkov Peprmint je českou jedničkou mezi likéry. Božkov Vaječný likér pak představuje špičku mezi vaječnými likéry

Naše voda

Související rubriky: Nápoje a voda v potravinách