Léto na koupališti Flošna ještě nekončí

Aktualizováno 17. srpna 2011 | Rubrika: Čistota vody a rekreace

ilustrační foto

Letní sezona na koupališti Flošna v Hradci Králové potrvá minimálně do konce srpna a v případě hezkého počasí možná až do konce září. Uvedl to dnes Martin Černý z hradeckého magistrátu.

I přes nepříznivé počasí, které provází celou letní sezónu v podobě dešťů a nízkých teplot bude koupaliště i nadále přístupné od 9 do 21 hodin. Neděle 14. srpna ukázala, že stačí trochu sluníčka, aby se návštěvnost vyšplhala na více než 1500 osob.

Na tento týden meteorologové hlásí několik teplých dní, a jelikož koupaliště disponuje čistou vodou, která podléhá pravidelným kontrolám a je vyhřívána na 26 stupňů Celsia, věří pracovníci koupaliště, že sezóna ještě neskončila.

Koupaliště Flošna v Hradci Králové nabízí kromě koupání a odpočinku také zábavu v podobě tobogánů, skluzavek, masážních lavic, divoké a líné řeky s adrenalinovou skluzavkou Jump. Ve vybraných dnech si návštěvníci mohou vyzkoušet potápění s dýchacím přístrojem, aquazorbing, aqua zumbu nebo cvičení na trampolínkách. Je možné navštívit rovněž Wellness studio se saunami, whirlpoolem, parními kabinami a masážemi, fitness nebo squash. 

Zdroj: Naše voda

Související rubriky: Čistota vody a rekreace