Lázně Rajecké Teplice nabízejí kombinaci konferencí s wellness aktivitami

10. dubna 2015 | Rubrika: Čistota vody a rekreace , Co bychom měli vědět o vodě

Lázně Rajecké Teplice

Kongresové akce „na klíč“ v lokalitě s léčivou termální vodou lze uspořádat ve slovenských Lázních Rajecké Teplice. Připomíná to PR manažerka společnosti Paper Life Katarína Arvayová.

„Není mnoho lázeňských míst, které by nabízely kombinaci Spa and conference, proto jsou Lázně Rajecké Teplice tím pravým místem pro každou firmu,“ zdůrazňuje Arvayová. Viceprezident SLK Rajecké Teplice Zdenko Miškolci k tomu říká: „Na kongresové účely máme dvě konferenční místnosti s technickým vybavením a denním světlem do 60 osob, pro 80 osob je vhodný restaurační salonek také s technickým vybavením a denním světlem. V nabídce je i restaurace Aphrodite Palace zařízená v luxusním stylu s open konceptem pro 205 osob. Je vhodná na firemní večírky, módní přehlídky, plesy. Připravuje se i propojení restaurace s nočním barem s lounge pro přibližně 70 lidí, který se dostavuje. Pro ty, co si chtějí vychutnat výhled na vnitřní bazény v krásném prostoru, je zde kavárna Aphrodite, vhodná na firemní večeře, ale i rauty a bankety. V tomto roce, do června bude dostavěna i nová restaurace na venkovních bazénech pro 100 lidí, která nabídne netradiční kongresy v unikátním prostředí přímo v přírodě a u bazénů. Asi 50 metrů od hotelu se nachází městský kongresový sál pro 150 lidí s foyer a kuchyňkou. Kapacita na kongresy je tedy celkem až 600 osob ve stejném čase.“

Lázně Rajecké Teplice patří k nejoblíbenějším lázním pro samoplátce. Rajecko-teplická termální léčivá voda má certifikované léčebné účinky. Poskytují také široký rozsah wellness služeb, víkendových wellness pobytů a lázeňské léčby. V Rajeckých Teplicích se léčí pohybové, dýchací choroby (astma) a nemoci z povolání.

Více informací je na www.spa.sk

Naše voda, foto SLK

Související rubriky: Čistota vody a rekreace, Co bychom měli vědět o vodě, Podnikání s vodou a zákony