Koupaliště Flošna v Hradci Králové jde stále dál…

24. června 2012 | Rubrika: Čistota vody a rekreace

Známé koupaliště Flošna v Hradci Králové přišlo letos s některými změnami. Především to je otevírací doba, která je od začátku června od 6:00 do 20:00 hodin. Uvedla to mluvčí města Magdaléna Vlčková.

„Otevřením  od  6:00 hodin ráno vycházíme vstříc milovníkům plavání, a to nejen  na  koupališti Flošna, ale i v Městských lázních, neboť  50m Plavecký bazén je z důvodu rekonstrukce uzavřen,“ řekla Vlčková.

V měsíci červenci a srpnu se plánuje prodloužení otevírací doby až do 21:00 hodin, při nočním koupání až do 24:00 hodin. Další změnou je možnost, při použití čipových hodinek, přijít si zaplavat pouze na jednu hodinu v průběhu celého dne. Oproti minulé sezóně bylo posunuto odpolední zlevněné vstupné o hodinu dřív, tzn. od 16:00 hodin. Aby Koupaliště Flošna drželo krok s dobou, připravuje od začátku července pokrytí internetem přes Wifi.

Tak jako v minulé sezóně jsou bazény na Koupališti Flošna vyhřívány na teplotu 26°C. Plavecký bazén, který je hojně využíván již od 6:00 hodin, je vyhříván na teplotu mezi 27°C a 28°C. Pro urychlení odbavení při vstupu na koupaliště jsou k dispozici nejen dvě venkovní pokladny, ale nově i dvě vnitřní pokladny ve Wellness studiu Flošna, na kterých je také možnost zakoupení vstupenek na venkovní koupaliště. U vstupu do letních převlékáren byla instalována informační tabule, kde si návštěvníci mohou přečíst například o celkové návštěvnosti v minulých letech nejen na Koupališti Flošna, ale i v Plaveckém areálu.

„I pro sezónu 2012 je na Koupališti Flošna možnost si v případě příznivého počasí zacvičit aquazumbu, aquaaerobik, nebo se proběhnout v aquazorbingové kouli. Na letní prázdniny jsou připraveny animátorky, které budou pořádat soutěže pro děti i dospělé o zajímavé ceny. Ten, kdo chce přijít pouze odpočívat, může využít letní terasy, na kterých jsou k dispozici lehátka a slunečníky zdarma,“ dodala Vlčková.

Zdroj: Město Hradec Králové

Související rubriky: Čistota vody a rekreace