Koupaliště Flošna dnes zahajuje letní sezónu

Aktualizováno 3. června 2014 | Rubrika: Čistota vody a rekreace

flosna 2

Koupaliště Flošna v Hradci Králové zahájí hlavní letní sezónu od středy 4. 6. 2014. Pro Flošnu je to již pátá letní sezóna, uvedla Magdaléna Vlčková, mluvčí města.Voda v bazénech je vyhřívána na 26°C. Otevírací doba bude prodloužena zatím od 9 do 20 hodin. Pokud bude počasí přát, dojde během června postupně k dalšímu prodlužování otevírací doby. Celodenní vstupné v hlavní sezóně bude stejné jako v sezóně minulé a činí pro dospělé je 115 Kč v hotovosti a 92 Kč při platbě čipovými hodinkami. Pro děti od 120 cm, studenty do 26 let, seniory nad 62 let a držitele ZTP a ZTP/P činí 75 Kč v hotovosti a 52 Kč při platbě čipovými hodinkami. Děti do 120 cm mají na koupaliště vstup zdarma. Po 16 hodině je vstupné snížené. Tak, jako v minulé sezóně, bude i v této možnost jednohodinového vstupu na čipové hodinky, který činní pro dospělé 38 Kč a pro děti od 120 cm, studenty do 26 let, seniory nad 62 let a držitele ZTP a ZTP/P 28 Kč.

Koupaliště Flošna nabízí návštěvníkům 50m plavecký bazén, relaxační bazén s divokou řekou a s masážními lehátky, dětský bazén se skluzavkou a dva tobogány, které obtéká líná řeka. Jedním z velkých lákadel je adrenalinová skluzavka Jump. Všechny tyto atrakce jsou v provozu a jsou v ceně vstupného. V případě nepříznivého počasí a nízké návštěvnosti jsou spouštěny skluzavky a tobogány pouze na vyžádání u plavčíků.

Koupaliště Flošna nabízí sportovní vyžití i mimo bazény ve formě dvou kurtů plážového volejbalu, stolního tenisu a dětského hřiště. Ten, kdo si chce odpočinout, nebo se opalovat, může využívat terasy na budově, lehátka kolem bazénů a travnaté plochy.

Tak jako v každém roce, tak i v tomto, jsou na Koupališti Flošna naplánovány akce a soutěže pro malé i velké návštěvníky. I v této sezóně bude možnost vyzkoušet si potápění s dýchacím přístrojem v 50m bazéně. V plánu je i aqua aerobik a aqua zumba.

Naše voda, foto: město Hradec Králové

Související rubriky: Čistota vody a rekreace