Konference Vodní nádrže 2015: I Vy můžete sdělit své zkušenosti

Aktualizováno 30. ledna 2015 | Rubrika: Čistota vody a rekreace , Co bychom měli vědět o vodě

nadrze

Podniky Povodí ve spolupráci s Českou vědeckotechnickou vodohospodářskou společností a partnery začaly připravovat konferenci s mezinárodní účastí – Vodní nádrže 2015. Informovalo o tom Povodí Moravy.

V pořadí již třetí ročník této odborné akce, které je portál Naše voda mediálním partnerem, se uskuteční ve dnech 6. a 7. října 2015 v prostorách brněnského hotelu Voroněž. Letošní konference se zaměří na problematiku správy vodních nádrží, vlivu sucha na vodní systémy, eutrofizaci nádrží nebo revitalizační projekty.

„Věříme, že se nám podaří navázat na předloňský druhý ročník, který se setkal s velmi kladnou odezvou a přilákal na 240 účastníků z České republiky i zahraničí,“ řekl generální ředitel Povodí Moravy Jan Hodovský. Konference Vodní nádrže 2013 svým charakterem naplnila všechny předpoklady pro získání akreditace vzdělávacího programu, kterou jí udělilo Ministerstvo vnitra ČR.

I Vy se můžete stát přednášejícím a podělit se o svůj výzkum, zkušenosti nebo možnosti řešení aktuálních problémů v daných oblastech. Termín pro zaslání témat přednášek je 29.5.2015.

Detailní nabídku možností prezentace svého výzkumu nebo společnosti na konferenci Vodní nádrže 2015 a další informace k této akci najdete zde.

Zdroj: Povodí Moravy

Související rubriky: Čistota vody a rekreace, Co bychom měli vědět o vodě, Podnikání s vodou a zákony, Přehrady a vodní díla, Prevence povodní, voda v krajině, Rybářství a rybníkářství, Vodovody a kanalizace